AUTO.RIA

«Nio побудував перший маршрут зі станціями по заміні батарей» На правах рекламы

«Nio побудував перший маршрут зі станціями по заміні батарей» Другие новости
Nio побудував перший маршрут зі станціями по заміні батарей

Китайський виробник електромобілів Nio оголошує про завершення будівництва першої мережі станцій по швидкій заміні акумуляторних батарей. На автомагістралі G2 між Пекіном і Шанхаєм протяжністю понад 1000 кілометрів було побудовано вісім станцій. - повідомляє Electrive.net.

На карті, опублікованій Nio, також показаний другий коридор з 18 додатковими станціями по заміні батарей, розташованими між Пекіном і Шеньчжень.

За словами виробника, акумуляторні батареї електромобілів Nio можуть бути замінені на повністю заряджені протягом трьох хвилин. Перші вісім станцій по заміні батарей розподілені рівномірно по маршруту довжиною близько 1180 км між Пекіном і Шанхаєм. За займаною площею вони рівні трьом паркувальним місцям. У той же час процес заміни повністю автоматизований: автомобіль в'їжджає на станцію, де його приймає система, яка автоматично виконує заміну батареї. Поки що система сумісна тільки з моделлю Nio ES8.

Підготовлено за матеріалами Electrive.net.

Подпишитесь на рассылку

Первыми получайте новости в удобном формате

Комментарии

Добавить комментарий к статье
← Предыдущий материал
Группа компаний АИС ищет новых дилеров, специализирующихся на продаже и сервисе техники для бизнеса! Группа компаний АИС ищет новых дилеров, специализирующихся на продаже и сервисе техники для бизнеса!
Следующий материал
Скидка на сервис для новых клиентов в «Автомобильном Мегаполисе НИКО» Скидка на сервис для новых клиентов в «Автомобильном Мегаполисе НИКО»
×
?
Оцените страницу

Будем рады узнать ваши пожелания. Это поможет нам сделать страницу лучше.

спасибо за ваш отзыв!

Новые авто на AUTO.RIA

Країна AUTO.RIA