AUTO.RIA
Audi Q3 другого покоління починає збирати титули і нагороди для марки. Назад

Audi Q3 другого покоління починає збирати титули і нагороди для марки. На правах рекламы

Audi Q3 другого покоління починає збирати титули і нагороди для марки.

Новий Audi Q3 вже з моменту свого дебюту позиціонує себе як типаж переможця: за підсумками голосування конкурсу „Best Cars 2019“ читачі спеціалізованого видання Auto Motor und Sport в категорії „Компактний SUV/Кросовер“ віддали першість саме новому кросоверу від Audi.

"Зазначена нагорода стала важливим підтвердженням того, наскільки добре була сприйнята концепція нового Audi Q3“, наголосив на церемонії нагородження керівник конструктивного ряду концерну Єнс Рюкерт: „Компактний SUV демонструє в собі велику самовпевненість, що була закладена в нього від початку. Завдяки подовжений колісній базі він став більшим саме там де цього потребує сімейний автомобіль. До цього ж зросла його варіативність. Зі своєю інтуїтивною, цифровою концепцією управління і відображення інформації, як і своїми інноваційними асистентськими системами він привносить комфорт автомобіля верхнього класу в компакт-сегмент. Це робить Audi Q3 чудовим авто на всі випадки життя."

Голосування в рамках „Best Cars“ від Auto Motor und Sport традиційно є одним з найбільших конкурсів в автомобільній галузі Європи. Цього року воно відбулось вже в 43 раз. На вибір було представлено 385 нових моделей розподілених на 11 категорій. Audi Q3 переміг в категорії де конкуренцію йому складали 56 моделей інших виробників.

Подпишитесь на рассылку

Получайте первыми новости в удобном формате

Прокомментируйте первым

Добавить комментарий к статье

Країна AUTO.RIA