«Святкова пропозиція від Автомир Nissan на кросовер Qashqai до міжнародного жіночого дня» На правах рекламы

«Святкова пропозиція від Автомир Nissan на кросовер Qashqai до міжнародного жіночого дня» Другие новости
Святкова пропозиція від Автомир Nissan на кросовер Qashqai до міжнародного жіночого дня

Отримайте святкову вигоду до 166 050 грн на суперінтелектуальний кросовер Nissan Qashqai в дилерському центрі Автомир Nissan.

Популярний в усьому світі кросовер Nissan Qashqai, який відрізняється широким спектром стильних оновлень — від безкомпромісного дизайну передньої решітки й капота до розкішних нових сидінь, — ніколи ще не мав кращого вигляду й не приносив такого задоволення.

Сучасні Технології

Інтелектуальні системи Nissan змінять ваш звичний спосіб взаємодії з кросовером Nissan і ви відчуєте підтримку, що додає впевненості під час керування.

Завдяки інтелектуальним технологіям Nissan ви відчуватимете впевненість у потрібну мить. Динамічні технології в новому кросовері Nissan Qashqai, які працюють у фоновому режимі, забезпечуючи Вам додатковий контроль, перетворюють водіння на задоволення — це швидкі, непомітні, але надійні помічники.

Дизайн Салону

Отримайте задоволення від комфортного керування з новими сидінням кросовер Nissan Qashqai із високоякісної чорної тканини або шкіри преміум-класу.

Універсальне багажне відділення

Новий кросовер Nissan Qashqai легко адаптується. Можна скласти заднє сидіння або організувати цілком пласку поверхню для великого вантажу — використовуйте простір раціонально, щоб зберігати всі речі в порядку.

Переглянути прайс-лист

Умови кредитування за програмою Nissan Finance

Аванс 1 рік 2 роки 3 роки
Від 60% 0,01%* 0,01%* 6,99%
Від 30% 0,01%* 6,99% 9,99%
Від 10% 6,99% 9,99% 9,99%

А також фінансування з авансом від 10% строком від 4 до 7 років за ставкою 14,99%.

Детальніше про Nissan Finance

Дізнавайтесь більше інформації про вигідні умови придбання Nissan Qashqai у дилерському центрі Автомир Nissan, що знаходиться за адресою м.Вінниця, вул. Немирівське ш. 94В або за номером гарячої лінії: 0-800-508-770

Подпишитесь на рассылку

Первыми получайте новости в удобном формате

Комментарии

Добавить комментарий к статье
← Предыдущий материал
«Святковий розпродаж бізнес седанів Elantra від Автомир Hyundai» «Святковий розпродаж бізнес седанів Elantra від Автомир Hyundai»
Следующий материал
Audi Q3 другого покоління починає збирати титули і нагороди для марки. Audi Q3 другого покоління починає збирати титули і нагороди для марки.
×
?
Оцените страницу

Будем рады узнать ваши пожелания. Это поможет нам сделать страницу лучше.

спасибо за ваш отзыв!

Новые авто на AUTO.RIA

Країна AUTO.RIA