AUTO.RIA

«Mitsubishi Outlander – отримуй більше! вигода до 35 000 гривень на пакет аксесуарів*» На правах рекламы

«Mitsubishi Outlander – отримуй більше! вигода до 35 000 гривень на пакет аксесуарів*» Назад
Mitsubishi Outlander – отримуй більше! вигода до 35 000 гривень на пакет аксесуарів*

ТОВ «Форвард-Авто», офіційний дилер автомобілів Mitsubishi в Одесі, заявляє про спеціальну пропозицію для всіх покупців Mitsubishi Outlander – вигоду до 35 000 гривень на пакет аксесуарів*

Один із улюбленців українських водіїв – Mitsubishi Outlander – доступний за ціною від 625 000 гривень. Уже в базовій комплектації є антиблокувальна система гальмування ABS + EBS, система допомоги при екстреному гальмуванні Brake Assist, а також система курсової стійкості і антипробуксовочна система, що забезпечують передбачуване керування автомобілем навіть на засніженій дорозі.

Крім цього, з 1 лютого при покупці будь-якої комплектації Mitsubishi Outlander в офіційному дилерському центрі Mitsubishi в Одесі надається можливість доукомплектувати свій автомобіль наступним пакетом аксесуарів з вигодою до 35 000 гривень*:

Піддон в багажник

Комплект передніх бризковиків

Комплект декоративних накладок задніх дверей

Захисна накладка заднього бампера

Дефлектори бічних вікон

Гайки з секретом для легкосплавних колісних дисків

Комплект гумових килимків з високими бортами

Захист моторного відсіку

Сигналізація

Дані умови будуть діяти з 1 лютого по 31 березня 2019 р.

Детальний перелік аксесуарів з розрахунками вигоди доступні за посиланням.

* Фраза «з вигодою до 35 000 гривень на пакет аксесуарів » означає, що покупець нового автомобіля ТМ Mitsubishi, модель «Outlander» будь-якій комплектації, за бажанням, може доукомплектувати автомобіль, набувши певного пакет додаткових аксесуарів за ціною 1,20 грн., вкл. ПДВ (спеціальна рекомендована). Зазначений пакет додаткових аксесуарів складається з 9 позицій (перелік яких см. на сайті mitsubishi.od.ua) і загальна рекомендована вартість якого без вигоди становить – 34 463,00 грн. з ПДВ, включаючи вартість робіт по їх установці (розрахунок здійснено за станом на 01.02.2019 р. і може змінюватися в залежності від регіону придбання автомобіля). Ця пропозиція діє з 01.02.2019 р. За 31.03.2019 р. Діє в офіційному дилерському центрі Mitsubishi Motors в Одесі. Кількість автомобілів і пакетів аксесуарів до вищезазначених вигодою обмежена, їх зовнішній вигляд може відрізнятися від розміщеного.

Подпишитесь на рассылку

Получайте первыми новости в удобном формате

Прокомментируйте первым

Добавить комментарий к статье

Країна AUTO.RIA