AUTO.RIA

Завершився прийом робіт на Сьомий національний конкурс дитячого малюнка «Автомобіль твоєї мрії – 2019» На правах рекламы

Завершився прийом робіт на Сьомий національний конкурс дитячого малюнка «Автомобіль твоєї мрії – 2019» Другие новости
Завершився прийом робіт на Сьомий національний конкурс дитячого малюнка «Автомобіль твоєї мрії – 2019»

16 січня завершився прийом робіт на Сьомий національний конкурс дитячого малюнка «Автомобіль твоєї мрії – 2019», який проходив із 16 листопада 2018 року по 16 січня 2019 року в офіційних дилерських центрах Toyota в Україні.

Конкурс відбувся серед дітей віком до 15 років у таких вікових категоріях: 

1-ша категорія — діти віком до 7 років; 
2-га категорія — діти віком від 8 до 11 років; 
3-тя категорія — діти віком від 12 до 15 років включно. 

Усі роботи учасників було отримано і зареєстровано дилерськими центрами. Найближчим часом малюнки будуть опубліковані на офіційному сайті конкурсу.

Загалом переможців конкурсу «Автомобіль твоєї мрії» у трьох вікових категоріях визначатиме професійне журі, до складу якого увійшли:  

Роман Мінін, український живописець, графік, стрит-артист, фотограф, автор об’єктів та інсталяцій; учасник і організатор фестивалів стрит-арту; номінант премії PinchukArtCentre (2013). Його роботи демонструвалися на багатьох виставках в Україні та за кордоном. 

Максим та Юлія Волошини, засновники галереї сучасного мистецтва Voloshyn Gallery. У 2015 році Forbes включив їх до ТОП-30 українських колекціонерів і до рейтингу 30 успішних українців, яким ще не виповнилося 30.

Вікторія Костів, співвласниця дитячої арт-студії Shkinder, яка існує вже шість років; улюблений педагог у наймолодших учнів. 

Результати конкурсу будуть опубліковані на офіційному сайті www.dreamcar.toyota.ua 12 березня 2019 року.

Організатором Національного конкурсу дитячого малюнку «Автомобіль твоєї мрії — 2019» є офіційний дистриб’ютор автомобілів Toyota в Україні ПІІ «Тойота-Україна». Детальні умови конкурсу викладені в Офіційних правилах, що розміщені на сайті www.dreamcar.toyota.ua.

Подпишитесь на рассылку

Первыми получайте новости в удобном формате

Комментарии

Добавить комментарий к статье
← Предыдущий материал
В Україні відкрито приймання попередніх замовлень на новий Toyota RAV4 В Україні відкрито приймання попередніх замовлень на новий Toyota RAV4
Следующий материал
Новий Toyota RAV4 Новий Toyota RAV4
×
?
Оцените страницу

Будем рады узнать ваши пожелания. Это поможет нам сделать страницу лучше.

спасибо за ваш отзыв!

Новые авто на AUTO.RIA

16 видів перевірок