AUTO.RIA
Завершився прийом робіт на Сьомий національний конкурс дитячого малюнка «Автомобіль твоєї мрії – 2019» Назад

Завершився прийом робіт на Сьомий національний конкурс дитячого малюнка «Автомобіль твоєї мрії – 2019» На правах рекламы

Завершився прийом робіт на Сьомий національний конкурс дитячого малюнка «Автомобіль твоєї мрії – 2019»
Акции от автосалону Тойота Центр «Алмаз Мотор» Днепр (Днепропетровск) Запорізьке шосе, 35 Сайт салону

16 січня завершився прийом робіт на Сьомий національний конкурс дитячого малюнка «Автомобіль твоєї мрії – 2019», який проходив із 16 листопада 2018 року по 16 січня 2019 року в Тойота Центр Дніпро "Алмаз Мотор".

Конкурс відбувся серед дітей віком до 15 років у таких вікових категоріях: 

1-ша категорія — діти віком до 7 років; 

2-га категорія — діти віком від 8 до 11 років; 

3-тя категорія — діти віком від 12 до 15 років включно. 

Усі роботи учасників було отримано і зареєстровано дилерським центром. Найближчим часом малюнки будуть опубліковані на офіційному сайті конкурсу.

Загалом переможців конкурсу «Автомобіль твоєї мрії» у трьох вікових категоріях визначатиме професійне журі, до складу якого увійшли:  

  1. Роман Мінін, український живописець, графік, стрит-артист, фотограф, автор об’єктів та інсталяцій; учасник і організатор фестивалів стрит-арту; номінант премії PinchukArtCentre (2013). Його роботи демонструвалися на багатьох виставках в Україні та за кордоном. 
  2. Максим та Юлія Волошини, засновники галереї сучасного мистецтва Voloshyn Gallery. У 2015 році Forbes включив їх до ТОП-30 українських колекціонерів і до рейтингу 30 успішних українців, яким ще не виповнилося 30. 
  3. Вікторія Костів, співвласниця дитячої арт-студії Shkinder, яка існує вже шість років; улюблений педагог у наймолодших учнів. 

Результати конкурсу будуть опубліковані на офіційному сайті www.dreamcar.toyota.ua 12 березня 2019 року.

Організатором Національного конкурсу дитячого малюнку «Автомобіль твоєї мрії — 2019» є офіційний дистриб’ютор автомобілів Toyota в Україні ПІІ «Тойота-Україна». Детальні умови конкурсу викладені в Офіційних правилах, що розміщені на сайті www.dreamcar.toyota.ua.

Подпишитесь на рассылку

Получайте первыми новости в удобном формате

Прокомментируйте первым

Добавить комментарий к статье

Перевірено людьми