AUTO.RIA
П’ять порад, які допоможуть зберегти оглядовість у холодну погоду Назад

П’ять порад, які допоможуть зберегти оглядовість у холодну погоду На правах рекламы

Як правильно користуватися системою опалення автомобіля.
Акции от автосалону Автоцентр SEAT «АЭЛИТА» Днепр (Днепропетровск) вул. Ивана Эзау, 16 Сайт салону

Марторель, 10 січня 2019 року. - Температура нижче нуля, метр снігу на землі, вкриті льодом дороги, завивання полярних вітрів. Причиною цих явищ, а також запотівання вікон у наших автомобілях є холодний атмосферний фронт, що накрив значну частину Європи. Щоб підвищити комфорт і безпеку своїх подорожей у холодну погоду, візьміть до уваги наведені нижче поради й рекомендації:

Як звільнити вікна від конденсату

Вікна запотівають через контраст між низькою температурою ззовні й теплом в автомобілі. «У такій ситуації потрібно ввімкнути кондиціонер на повну потужність і спрямувати дефлектори системи вентиляції на вікна й переднє скло», - пояснює Марія Гарсія (María García), інженер відділу розробок та аеродинаміки компанії SEAT. Прискорити процес дають змогу системи на кшталт Defrost Max, якою оснащений, зокрема, SEAT Ateca.

За кермом у повному комплекті зимового одягу?

Рукавички, куртка й шарф обмежують рухи, а це може бути небезпечно. «Рукавички рекомендовано надягати, лише коли через низьку температуру ви не відчуваєте рук на кермі», - зазначає експерт.

Сидіння з підігрівом

Це найефективніший спосіб дуже швидко зігрітися. Система забезпечує рівномірне нагрівання всього за три хвилини. «Підігрів слід увімкнути відразу після посадки в автомобіль, а в міру нагрівання поступово знижувати інтенсивність. Крім того, не варто надовго залишати підігрів увімкненим на повну потужність», - рекомендує Марія.

Ідеальна температура для подорожей

Вона становить 21,5 °C і називається «температура комфорту». У режимі «Авто» клімат-контроль автоматично регулює температуру в салоні вашого авто. «Він забезпечує збалансований розподіл тепла: половина об'єму теплого повітря виходить із температурою близько 40 °C в зоні ніг і поступово охолоджується, піднімаючись до тулуба й голови, щоб за кермом ви залишалися достатньо бадьорими», - пояснює інженер. Висока температура в зоні тулуба водія може викликати сонливість: «Водіння в прогрітому до 35 °C салоні можна порівняти з водінням у нетверезому стані, коли рівень алкоголю в крові становить0,5 г/л», - застерігає вона.

Тепло без зайвих витрат

Підігрів не потребує додаткової кількості пального чи води. Річ у тім, що «...для опалення використовується нагріта двигуном вода - вона віддає тепло й повертається у двигун зі значно нижчою температурою, зменшуючи тим самим навантаження на радіатор».

Подпишитесь на рассылку

Получайте первыми новости в удобном формате

Прокомментируйте первым

Добавить комментарий к статье

16 видів перевірок