AUTO.RIA
Шалений розпродаж! Назад

Шалений розпродаж! На правах рекламы

Шалений розпродаж!

Оголошуємо про початок неймовірно вигідних зимових пропозицій – придбай автомобіль Renault з вигодою до 214 000 гривень!

Четвертий рік поспіль бренд Renault займає 1-е місце на автомобільному ринку України. Компанія Renault в Україні займає лідируючі позиції завдяки широкому модельному ряду, конкурентним цінам, власній програмі кредитування Renault Фінанс та кваліфікованій дилерській мережі.

Група Renault виробляє автомобілі з 1898 р. Сьогодні це транснаціональна група, яка об’єднує кілька марок, яка продала майже 3,76 млн автомобілів в 134 країнах в 2017 р. Група має 36 виробничих майданчиків, 12 700 точок продажів і більше 180 000 співробітників. Для того, щоб відповідати серйозним технологічним вимогам майбутнього і продовжувати свою стратегію прибуткового зростання, Група зосереджується на міжнародному зростанні і забезпеченні взаємодоповнюваності п’яти своїх марок (Renault, Dacia, Renault Samsung Motors, Alpine і Lada), розвитку електричного транспорту та співробітництву з Nissan і Mitsubishi . Повернувшись в Formula-1 зі своєю заводською командою і активно беручи участь в Formula-E, Renault демонструє, що вважає автоспорт важливим фактором розвитку інновацій та розширення пізнаваності марки.

Офіційний дилер Renault «Соллі Плюс» пропонує вам стати одним з щасливих власників такого авто та придбати його з шаленою вигодою. Поспішайте, не втратьте свій шанс придбати автомобіль за спеціальною пропозицією! Оберіть свій автомобіль та отримайте до 214 000 грн. вигоди!

Спеціальні пропозиції діють на автомобілі Renault з 15.01.2019 до 30.03.2019:

  • Renault Kadjar- звабливий кросовер! (Вигода до 214 000 грн.)
  • Renault Megane - твоє Меганове авто! (Вигода до 115 000 грн.)
  • Renault Koleos - колеосмічний дизайн! (Вигода до 103 000 грн.)

Та великий вибір авто в наявності.

Подпишитесь на рассылку

Получайте первыми новости в удобном формате

Прокомментируйте первым

Добавить комментарий к статье

16 видів перевірок