AUTO.RIA
Лімітована версія STI S209 представлена для ринка США Назад

Лімітована версія STI S209 представлена для ринка США На правах рекламы

Лімітована версія STI S209 представлена для ринка США

Перший автомобіль серії STI «S-line», створений виключно для ринку США

  • Значні поліпшення в порівнянні зі стандартним WRX STI для максимального залучення водія
  • Найпотужніша з коли-небудь зроблених серійних моделей STI
  • Більш міцне і доопрацьоване шасі, забезпечує кращу передачу потужності при русі
  • Змінений зовнішній вигляд кузова, унікальний для цієї моделі
  • Модель представлена в рамках ініціативи Subaru щодо вдосконалення спортивних моделей передбаченої стратегією управління «STEP»

15 січня 2019 року компанія Subaru Tecnica International (STI)*, дочірня компанія корпорації Subaru, представила нову модель STI S209, перший в історії автомобіль STI сконструйований винятково для ринку США. Модель була представлена на 2019 Американському Міжнародному автосалоні в Детройті.

* 1: Subaru Tecnica International (STI) (представник: Йошио Хіракава; Мітака, Токіо)

Subaru WRX STI S209 сконструйований на базі серійного седана WRX STI, фахівці Subaru Tecnica International доопрацювали основні деталі, включаючи двигун і підвіску, крім цього додали ексклюзивні елементи екстер'єру та інтер'єру. При розробці S209, інженери прагнули втілити концепцію «швидкості, яку можна відчути тільки тоді, коли водій повністю контролює автомобіль». Дотримуючись цієї концепції, вдалося значно поліпшити керованість автомобіля у порівнянні із серійними моделями WRX STI. На сьогоднішній день для ринку США компанією STI було випущено такі модифікації седана WRX: WRX STI Type RA і 2018 Subaru BRZ tS. Модель S209 - перша модель рівня STI «S-line», яка буде продаватися на ринку США.

Турбодвигун EJ25, успадкований від серійної моделі WRX STI був істотно вдосконалений для забезпечення оптимальної потужності і збільшення динаміки прискорення автомобіля. Силовий агрегат керується за допомогою STI-модифікованого блоку і видає приблизно 341 кінських сил, що є найвищим показником потужності з-поміж усіх моделей STI. У двигуні використовуються більш міцні ковані поршні і шатуни. Модернізована турбіна високого тиску і потужний турбонагнітач встановлені для подачі більшого об'єму повітря. Окрім цього, модель також має нову систему охолодження двигуна, а вихлопна система автомобіля оснащена новими високопродуктивними глушниками для зменшення опору повітряного потоку.

Під розширеним корпусом знаходяться амортизатори Bilstein і модифіковані і підсилені гвинтові пружини. Окрім цього, S209 отримав деякі елементи, які були перевірені на гоночній трасі Нюрбурінга у попередній модифікації - STI Nurburgring, такі як: гнучка опорна і передня стійки, а також дах із вуглецевого волокна, завдяки чому була знижена маса автомобіля і поліпшені параметри жорсткості кузова. Додаткові зовнішні деталі, такі як карбонове заднє крило STI, забезпечують поліпшення аеродинамічних характеристик, завдяки цим удосконаленням автомобіль досягає кращої керованості.

Модель представлена в двох кольорах кузова - Blue Pearl і Crystal White Pearl.

STI S209 буде доступний до продажу на території США до кінця 2019 року.

Подпишитесь на рассылку

Получайте первыми новости в удобном формате

Прокомментируйте первым

Добавить комментарий к статье

16 видів перевірок