AUTO.RIA
Більше інформації про новий  електрокар Volkswagen [T-Rug на офіційних ескізах] Назад

Більше інформації про новий електрокар Volkswagen [T-Rug на офіційних ескізах] На правах рекламы

Більше інформації про новий електрокар Volkswagen [T-Rug на офіційних ескізах]

Днями у Volkswagen нарешті показали перший електричний кросовер T-Rug. Електрокар поповнить модельний ряд компанії вже наступного 2020-того року.

Електричний автомобіль у Volkswagen анонсували ще минулого року. Зараз активно працюють над його розробкою та реалізацією. Ціль виробника - зробити електрокар доступним для автовласників вже до 2020 року.

Днями розробники нарешті показали перші ескізи й деталі новинки. Вже відомі габарити майбутньої моделі, приблизний автономний пробіг, а тепер і його стилістика та назва.

Всередині концептуального T-Rug можна помітити Z-подібну цифрову панель приладів, суміщену з екраном мультимедійної системи та лаконічне оформлення з яскравими кольоровими акцентами.

Чи піде кросовер у серію, поки не оголошують - остаточне рішення про виробництво T-Rug ще не затверджено. Коли автомобіль дійде до конвеєра, то платформою для нього стане модифікована фірмова MEB. За попередньою інформацією кросовер пропонуватиметься у тридверному та п’ятидверному кузовах. Довжина першої версії – близько 4,5 метрів, а більшої – 4,85. Передбачається, що “Ті-Раг” буде здатен долати до 600 км на одному заряді.

У Volkswagen націлились до 2025 року стати найбільшим виробником електрокарів у світі.

Подпишитесь на рассылку

Получайте первыми новости в удобном формате

Прокомментируйте первым

Добавить комментарий к статье

Перевірено людьми