AUTO.RIA

Вінфріда Фаланда обрано на посаду почесного голови наглядової ради ПрАТ «Єврокар» На правах рекламы

Вінфріда Фаланда обрано на посаду почесного голови наглядової ради ПрАТ «Єврокар» Другие новости
Вінфріда Фаланда обрано на посаду почесного голови наглядової ради ПрАТ «Єврокар»

«Це важлива подія для групи компаній «Єврокар», синергія світового досвіду та стратегічної інтуїції, з одного боку, і управлінських знань в українських реаліях, з іншого. Віримо, що ці зміни допоможуть нам розширити позиції Єврокар за межу українського ринку та досягнути нових успіхів в умовах значних трансформацій, що відбуваються у світовій автомобільній індустрії. Адже автомобільний бізнес, який ми знали останні 25 років, динамічно змінюється. Нові виклики вимагають нового мислення, інноваційних підходів та стратегій розвитку. Той передовий досвід, який має Вінфрід Фаланд та який неодноразово допомагав компаніям під його керівництвом досягати успіху, може стати ключовою складовою для виведення групи компаній «Єврокар» на новий рівень», – відзначив Олег Боярин.

Вінфрід Фаланд почав працювати у концерні Volkswagen Group з 1990 року. Після того, як пан Фаланд зайняв кілька ключових позицій у Volkswagen AG, у 2005 році він взяв на себе відповідальність за Концерн у якості Генерального директора Volkswagen Group China, де сприяв успішному розвитку нового напрямку Volkswagen у Китаї.

У підрозділі ŠKODA пан Фаланд почав працювати у 2002 році, зайнявши пост члена Ради директорів, відповідального за комерційні питання, а роком пізніше – посаду Віце-голови. У 2010 р. пан Фаланд став головою Ради директорів ŠKODA, істотно розвинувши продажі чеського бренду. У 2015 році, після 25 років плідної роботи в концерні, Вінфрід Фаланд залишив Концерн та зконцентрувася на нових амбітних проектах у автомобільній галузі. Одним із професійних фокусів пана Фаланда відтепер стане Україна та Єврокар зокрема.

Подпишитесь на рассылку

Первыми получайте новости в удобном формате

Комментарии

Добавить комментарий к статье
← Предыдущий материал
«Рекордний рік: ŠKODA продала 1,25 мільйона автомобілів по всьому світу в 2018 році» «Рекордний рік: ŠKODA продала 1,25 мільйона автомобілів по всьому світу в 2018 році»
Следующий материал
Рекордный год: ŠKODA продала 1,25 миллиона автомобилей по всему миру в 2018 году Рекордный год: ŠKODA продала 1,25 миллиона автомобилей по всему миру в 2018 году
×
?
Оцените страницу

Будем рады узнать ваши пожелания. Это поможет нам сделать страницу лучше.

спасибо за ваш отзыв!

Новые авто на AUTO.RIA

Країна AUTO.RIA