AUTO.RIA

Genesis G70, Hyundai Kona і Kona Electric стали «Автомобілями року-2019» у Північній Америці На правах рекламы

Genesis G70, Hyundai Kona і Kona Electric стали «Автомобілями року-2019» у Північній Америці Другие новости
Genesis G70, Hyundai Kona і Kona Electric стали «Автомобілями року-2019» у Північній Америці

Відразу двоє представників марки Hyundai, кросовери Kona і Kona Electric, удостоїлися престижної премії «Північноамериканський позашляховик року-2019», вручення якої відбулося на Міжнародному автосалоні, що проходить цими днями у Детройті. А перемогу в номінації «Північноамериканський автомобіль року-2019» святкував седан G70 преміального бренду Genesis, що належить компанії Hyundai Motor.

«Ми пишаємося тим, що наші інноваційні кросовери Kona і Kona Electric стали переможцями престижного конкурсу – «Північноамериканський позашляховик року». Kona - це доступний, стильний і функціональний компактний кросовер, розроблений з урахуванням потреб клієнтів, які ведуть активний спосіб життя. Він встановлює нові стандарти для свого сегменту з привабливим дизайном, передовими можливостями підключення і кращими в своєму класі функціями безпеки», - заявив Брайан Сміт, головний операційний директор Hyundai Motor America.

Визнання достоїнств Hyundai Kona журі конкурсу «Північноамериканський автомобіль і позашляховик року» підтверджується високими показниками продажів на ринку США: у 2018 році було продано 47 090 екземплярів цієї моделі.

У свою чергу, Манфред Фітцджеральд, виконавчий віце-президент і глобальний керівник бренду Genesis, зазначив, що титул «Північноамериканський автомобіль року-2019», присуджений седану G70, є визнанням його високих споживчих якостей.

«Ми прагнемо, щоб автомобілі бренду Genesis ідеально відповідали способу життя, мислення і бажанням наших клієнтів. Седан G70, якому журі конкурсу присудило найвищу нагороду, поєднує в собі розкіш та спортивну елегантність, властиву кращим представникам даного сегменту», - підкреслив пан Фітцджеральд.

Конкурс «Північноамериканський автомобіль і позашляховик року» проводиться з 1994 року. У журі конкурсу входять 54 журналіста провідних ЗМІ Канади і США.

Подпишитесь на рассылку

Первыми получайте новости в удобном формате

Комментарии

Добавить комментарий к статье
← Предыдущий материал
Группа компаний АИС предлагает самый доступный на рынке сельхозсамосвал! Группа компаний АИС предлагает самый доступный на рынке сельхозсамосвал!
Следующий материал
Hyundai Motorsport представила новий склад команди на сезон WRC-2019 Hyundai Motorsport представила новий склад команди на сезон WRC-2019
×
?
Оцените страницу

Будем рады узнать ваши пожелания. Это поможет нам сделать страницу лучше.

спасибо за ваш отзыв!

Новые авто на AUTO.RIA

Країна AUTO.RIA