AUTO.RIA
Renault підтверджує своє лідерство 4-й рік поспіль Назад

Renault підтверджує своє лідерство 4-й рік поспіль На правах рекламы

Renault підтверджує своє лідерство 4-й рік поспіль

З 2015 року бренд Renault утримує лідерство на українському автомобільному ринку. Виважена цінова політика, сильна дилерська мережа, інноваційні фінансові інструменти забезпечують Renault лідерські позиції 4 роки поспіль.

2018 рік видався непростим для гравців автомобільного ринку. Підтвердженням цього факту стала негативна динаміка автомобільного ринку. Але навіть в цій ситуації бренду Renault в Україні вдалося зберегти і примножити успіх у продажах автомобілів в 2018 році.

Четвертий рік поспіль компанія Renault в Україні впевнено утримує лідерство завдяки гнучкому підходу в управлінні бізнесом, високій якості продуктів Renault і професійній дилерській мережі.

Renault - лідер автомобільного ринку України з 2015 року.

За результатами* 12 місяців 2018 року бренд Renault:

  • №1 на ринку легкових і комерційних автомобілів (з часткою ринку 12,5%). У 2018 році компанія Renault в Україні реалізувала 10 835 а/м.
  • Кросовер Renault Duster – визнаний бестселер на автомобільному ринку.
  • №1 в комерційному сегменті (з часткою ринку 26,1%).
  • Модель Renault Dokker №1 в сегменті комерційних авто.
  • №1 в корпоративному сегменті (з часткою ринку 20,7%).

Презентації новинок, дні відкритих дверей, спеціально організовані тест драйви, участь у виставках та форумах знайомили клієнтів з широким модельним рядом автомобілів Renault по всій Україні протягом 2018 року.

У 2018 році на українському ринку з'явилися 2 новинки бренду Renault - кросовер Renault Duster і електромобіль Renault Zoe. Новий Renault Duster з перших місяців продажів завоював перші позиції в рейтингу моделей. Його обирають за практичність, розумну ціну, сучасний дизайн, економічність і, головне, надійність. А Renault Zoe стала відмінним корпоративним транспортом для компанії Avtologistika, інтегрованого постачальника логістичних послуг в автомобільній промисловості.

Крім активної роботи з клієнтами, Renault в Україні організовує різні оригінальні заходи для партнерів і представників медіа, де в затишній і дружній атмосфері ділиться своїми досягненнями та планами.

Лідерські позиції на ринку і стрімкий розвиток компанії є підтвердженням професіоналізму великої і дружньої команди Renault, яка продовжує активно працювати над утриманням першого місця на українському автомобільному ринку.

Renault - бренд №1 на автомобільному ринку 4 роки поспіль. Дякуємо, що обираєте Renault!

4-й рік поспіль бренд Renault займає 1-е місце на автомобільному ринку України. Компанія Renault в Україні займає лідируючі позиції завдяки широкому модельному ряду, конкурентним цінам, власній програмі кредитування Renault Фінанс та кваліфікованій дилерській мережі.

Подпишитесь на рассылку

Получайте первыми новости в удобном формате

Прокомментируйте первым

Добавить комментарий к статье

Країна AUTO.RIA