AUTO.RIA
Вигідна ціна на повнопривідні кросовери Subaru Назад

Вигідна ціна на повнопривідні кросовери Subaru На правах рекламы

Вигідна ціна на повнопривідні кросовери Subaru

Компанія «Субару Україна», офіційний імпортер автомобілів Subaru, c радістю інформує, що з 21 грудня в усіх офіційних дилерських центрах у зв'язку зі зниженням ставок акцизного збору на нові автомобілі, можна придбати повнопривідні кросовери Subaru за вигідною ціною. Тепер додаткова вигода при покупці Subaru Forester і Subaru Outback становить18 000 грн, а на покупку компактного повнопривідного кросовера Subaru XV 2019 модельного року - 14 000 грн.

Динамічні і потужні кросовери Subaru чудово підходять як для міста, так і для заміських подорожей. Завдяки поєднанню сучасного урбаністичного дизайну, виняткових позашляхових якостей і новітніх систем безпеки, ви отримаєте надійний і витривалий автомобіль, що надасть вам можливість вести активний спосіб життя, про який ви мріяли!

Якщо для Вас важливий комфорт і безпека Вашої родини, якщо Ви хочете відчути справжній драйв та отримати можливість дістатися  автомобілем найвіддаленіших куточків - Subaru стане вашою дороговказною зіркою. Киньте виклик засніженим дорогам і ожеледі - ви повністю зможете покластися на надійні і прохідні кросовери Subaru у будь-яких Ваших подорожах. Поспішайте скористатися нагодою і поїхати кататися на лижах на новому повнопривідному кросовері Subaru!

Subaru Forester   Subaru Outback   Subaru XV

Знайти дилера

Подпишитесь на рассылку

Получайте первыми новости в удобном формате

Прокомментируйте первым

Добавить комментарий к статье

16 видів перевірок