AUTO.RIA
Nissan на CES-2019 Назад

Nissan на CES-2019 На правах рекламы

Nissan на CES-2019
Акции от автосалону Премьера Авто Мукачево вул.Автомобілістів, 28 Б Сайт салону

Компанія Nissan в рамках виставки CES-2019 розповіла про передову систему I2V (Invisible-to-Visible), яка може стати частиною інтелектуальної транспортної інфраструктури майбутнього.

Концепція I2V передбачає об'єднання реального та віртуального світів. Система зможе пов'язувати воєдино інформацію від внутрішніх і зовнішніх датчиків автомобіля з даними з мережевої "хмари". За рахунок цього автомобілісти, по суті, зможуть «бачити невидиме». 

Так, наприклад, система зможе не тільки контролювати простір навколо автомобіля, але і передбачити, що чекає його попереду, і навіть показувати, що знаходиться за рогом будинку або за поворотом дороги. В результаті, водій отримує актуальні відомості про стан дороги, видимість, дорожніх знаках або знаходяться поблизу об'єктах. Крім того, в автомобілі можуть у вигляді тривимірних аватарів доповненої реальності з'явитися члени сім'ї, друзі або інші особи, щоб допомогти драйверу або скласти йому компанію. Така собі допомога залу.

Nissan скористався CES 2019 ще й для того, щоб представити публіці поліпшену версію електромобіля Nissan Leaf e +. У неї більш потужний двигун і збільшена до 62 кВтг батарея із запасом ходу 385 км. Максимальна швидкість збільшилася приблизно на 10%, а швидкість розгону до 100 км/год складає трохи більше 6 секунд.

Подпишитесь на рассылку

Получайте первыми новости в удобном формате

Прокомментируйте первым

Добавить комментарий к статье

Країна AUTO.RIA