AUTO.RIA
«Зниження вартості нових автомобілів Volkswagen» Назад

«Зниження вартості нових автомобілів Volkswagen» На правах рекламы

Зниження вартості нових автомобілів Volkswagen
Акции от автосалону Автогранд Миколаїв Николаев просп. Богоявленський 234 / 7. Сайт салону

Ми вже відреагували на зміни у митному та податкових кодексах України та знизили ціни на нові автомобілі відповідно до законодавчих змін.

Кожен день ми докладаємо чимало зусиль задля задоволення бажань та потреб наших клієнтів, що дозволило нам максимально швидко відреагувати на зміни у митному та податкових кодексах України та знизити ціни на нові автомобілі відповідно до законодавчих змін. Навіть на ті автомобілі, які вже знаходяться на території України.

Відчутне пониження цін майже на весь модельний ряд.

Насамперед найістотніше зниження цін стосується наших автомобілів із дизельними та бензиновими двигунами об'ємом понад 2500 см³, а саме Новий Volkswagen Touareg із двигунами 3.0 V6 TDI та 3.0 V6 TFSI. Залежно від типу двигуна різниця на автомобіль цієї моделі може складати до 286 934 грн

Також значне зниження цін відбудеться для моделей Polo sedan, Passat та Passat Variant:

- Polo sedan 1.6 MPI - на 14 533 грн.
- Passat 1.8 TSI - на 17 131 грн.
- Passat 2.0 TDI - 21 524 грн.
- Passat Variant 1.8 TSI - 17 628 грн.
- Passat Variant 2.0 TDI - 21 524 грн.

Обрати новий Volkswagen зі складу 

Запис на тест-драйв

*Всі зазначені різниці в цінах вказані станом на 08.01.2019 р. та є орієнтовними . Точні ціни та комплектації автомобіля погоджуються в договорах купівлі-продажу автомобіля. Будь ласка, перед підписанням договору купівлі-продажу автомобіля Volkswagen детально ознайомтесь з точною ціною та комплектацією автомобіля. Ціни надаються з урахуванням ПДВ. Валюта - українська гривня. Оплата здійснюється в національній валюті, згідно комерційного курсу, встановленого на день оплати відповідно до умов договору.

Подпишитесь на рассылку

Получайте первыми новости в удобном формате

Прокомментируйте первым

Добавить комментарий к статье

Країна AUTO.RIA