AUTO.RIA

Volkswagen Polo та Tiguan Allspace визнано кращими автомобілями в номінаціях від Національної премії «Авто лідер 2019» На правах рекламы

Volkswagen Polo та Tiguan Allspace визнано кращими автомобілями в номінаціях від Національної премії «Авто лідер 2019» Другие новости
Volkswagen Polo та Tiguan Allspace визнано кращими автомобілями в номінаціях від Національної премії «Авто лідер 2019»

7 грудня 2018 року відомий всеукраїнський автомобільний портал Auto.Ria представив результати національної авто-премії року «Авто лідер 2019».

Ми пишаємося тим, що найкращим автомобілем для сім'ї став Volkswagen Polo, здобувши перемогу серед 6 учасників, а лідером у номінації середньорозмірні SUV став Volkswagen Tiguan Allspace, зайнявши перше місце з-поміж 11 інших представників.

В національній авто-премії «Авто лідер 2019» взяли участь автомобільні новинки, які були представлені в Україні протягом 12 місяців. Переможці номінацій визначалися за результатами всеукраїнського голосування.

Дякуємо прихильникам Volkswagen за участь у голосуванні, адже ці дві перемоги здобуто завдяки Вам!

Подпишитесь на рассылку

Первыми получайте новости в удобном формате

Комментарии

Добавить комментарий к статье
← Предыдущий материал
«На грузовые и специальные автомобили МАЗ цены снижены до 330 000 грн.!» «На грузовые и специальные автомобили МАЗ цены снижены до 330 000 грн.!»
Следующий материал
Мрієш про власного Лева? Мрієш про власного Лева?
×
?
Оцените страницу

Будем рады узнать ваши пожелания. Это поможет нам сделать страницу лучше.

спасибо за ваш отзыв!

Новые авто на AUTO.RIA

Країна AUTO.RIA