AUTO.RIA

Місяць святкових цін від Автомир Hyundai на кросовер Tucson На правах рекламы

Місяць святкових цін від Автомир Hyundai на кросовер Tucson Другие новости
Місяць святкових цін від Автомир Hyundai на кросовер Tucson

До 31 грудня 2018 року всі покупці кросовера Hyundai Tucson зможуть скористатися вигідною святковою пропозицією.

Особливості

Життя сповнене несподіванок. Але з надійним партнером вам нема чого боятися. Tucson робить усе, щоб ваші щоденні виклики були легкими та приємними, незалежно від їх складності. Динамічний стиль та провідна продуктивність нового Tucson забезпечують впевненість та безпеку, яких ви потребуєте, коли намагаєтесь вийти за рамки буденності.

Інтер’єр

Якщо ви прийняли рішення зробити зміни, дійте. Місце для водія у новому Tucson розроблено таким чином, щоб надати вам максимального комфорту, а передові функції, якими оснащений автомобіль, допомагають сфокусуватись на головному. Просторий салон Tucson настільки великий, що ви з легкістю розмістите усе необхідне приладдя.

Безпека

Передові технології водіння, застосовані у новому Tucson, базуються на суворих заходах безпеки, на які завжди можна покластися. Завдяки збільшенню використання у конструкції корпусу надміцної високоякісної сталі власного виробництва Hyundai (51%) та технології гарячого штампування, новий Tucson став міцнішим та безпечнішим. Посилення вузлів з’єднання деталей кузову та встановлення вузлів навантаження дозволило поліпшити результати моделі під час випробувань на зіткнення, що свідчить про найвищий рівень захисту у реальному житті.

Переглянути прайс-лист

Оновлений Tucson можна придбати у кредит на найвигідніших умовах за програмою Hyundai Finance

Дізнавайтесь більше інформації про вигідні умови придбання кросовера Tucson у дилерському центрі Автомир Hyundai, що знаходиться за адресою м.Вінниця, вул. Немирівське ш. 94В та за номером гарячої лінії: 0-800-508-770

Подпишитесь на рассылку

Первыми получайте новости в удобном формате

Комментарии

Добавить комментарий к статье
← Предыдущий материал
Столичний перехід «закликав» пішоходів сховати смартфон при перетині дороги Столичний перехід «закликав» пішоходів сховати смартфон при перетині дороги
Следующий материал
«На грузовые и специальные автомобили МАЗ цены снижены до 330 000 грн.!» «На грузовые и специальные автомобили МАЗ цены снижены до 330 000 грн.!»
×
?
Оцените страницу

Будем рады узнать ваши пожелания. Это поможет нам сделать страницу лучше.

спасибо за ваш отзыв!

Новые авто на AUTO.RIA

Країна AUTO.RIA