AUTO.RIA

«Містер 911» іде на пенсію На правах рекламы

«Містер 911» іде на пенсію Другие новости
«Містер 911» іде на пенсію

Штутгарт/Вайссах. У керівництві лінійки спортивних автомобілів Porsche відбулася зміна. Август Ахляйтнер обіймав посаду директора модельного ряду 911 майже двадцять років, а 2016 року він взяв на себе додаткову відповідальність за розробку моделей 718. Але у першому кварталі 2019 року його обов’язки перебере Франк-Штеффен Валлізер, що поки що очолює підрозділ автоспорту та дорожніх автомобілів GT. 911 став культовою моделлю бренду з моменту своєї появи у 1963 році. Ахляйтнер народився в Австрії, пропрацював у Porsche тридцять п’ять років і тепер готується до заслуженого виходу на пенсію. «Ми вдячні Августу Ахляйтнеру за його надзвичайну відданість нашій компанії. За 18 років він вплинув на Porsche 911 більше, ніж будь-хто інший. Він розумів, як саме потрібно вдосконалювати 911, зберігаючи при цьому його характер», – так Олівер Блуме, головний виконавчий директор Porsche AG, оцінив внесок Ахляйтнера у розвиток культового спортивного автомобіля. Говорячи про зміни на керівних посадах, Фріц Енцінгер стане директором з автоспорту починаючи з 1 січня 2019 року.

Август Ахляйтнер, інженер-механік за фахом, почав свою кар’єру 1983 року з роботи над шасі Porsche. Після цього, з 1989 до 2000 року, він очолював відділи технічної розробки продукції, концепт-карів і компоновки. 2001 року він узяв на себе відповідальність за модельний ряд 911. «911 має особливий ореол, що завжди захоплював мене. Унікальність форми та концепції. Мене завжди підштовхувало вперед бажання зберегти ці аспекти й одночасно поліпшити все, і такий підхід знову і знову кидав виклик моїм можливостям», – згадує Ахляйтнер.

Під його керівництвом випущено вже третій 911 (тип 992), який було представлено у Лос-Анджелесі, і тепер Ахляйтнер знімає з себе обов’язки «хранителя Грааля». Франк-Штеффен Валлізер візьме на себе відповідальність за 911 і 718 на початку 2019 року. Як і в Ахляйтнера до цього, безпосереднім керівником Валлізера буде головний виконавчий директор компанії.

Валлізер завоював визнання як розробник і людина, що не боїться складних завдань, коли 2010 року він став менеджером, відповідальним за весь проект створення спортивного суперкара 918 Spyder. Після цього, 2014 року, 49-річний уродженець Штутгарта взяв відповідальність за Porsche Motorsport, а також став директором підрозділу з розробки дорожніх автомобілів GT, створених на базі ряду 911. Після переходу на інший модельний ряд, Валлізер (інженер-механік за фахом) продовжить керувати проектами. «Інтеграція дорожніх автомобілів GT у модельні ряди 911 і 718 дає нам можливість набагато раніше враховувати спеціальні системи та функції, що є потрібними для наших безкомпромісних спортивних автомобілів, – відзначає Валлізер. – Це також означає, що тісний зв’язок з автоспортом залишиться без змін. Про наші автомобілі GT, як і раніше, можна правдиво сказати, що вони народжуються у Флахті».

Для модельних рядів Porsche типово створюються окремі структурні підрозділи, і координація та напрям усього процесу створення підпорядковано такому підрозділу. Він не лише керує розробками, потрібними для створення моделі, але й виконує роль центральної ланки, що зв’язує інші підрозділи компанії, як-от продажу та виробництва.

Хоча це правда, що Август Ахляйтнер частково виходить на пенсію (більш спокійне життя, більше часу на родину та хобі), «лежачий» відпочинок цьому 63-річному чоловіку не загрожує: його улюбленими хобі (окрім 911) є їзда на мотоциклі, гірському велосипеді та катання на лижах.

Подпишитесь на рассылку

Первыми получайте новости в удобном формате

Комментарии

Добавить комментарий к статье
← Предыдущий материал
Персональний асистент «Porsche 360+» виходить на ринок Персональний асистент «Porsche 360+» виходить на ринок
Следующий материал
«Компенсація викидів двоокису вуглецю через Porsche Impact» «Компенсація викидів двоокису вуглецю через Porsche Impact»
×
?
Оцените страницу

Будем рады узнать ваши пожелания. Это поможет нам сделать страницу лучше.

спасибо за ваш отзыв!

Новые авто на AUTO.RIA

16 видів перевірок