AUTO.RIA

Комплекти аксесуарів Basic для моделей XC60 та XC90. На правах рекламы

Комплекти аксесуарів Basic для моделей XC60 та XC90. Другие новости
Комплекти аксесуарів Basic для моделей XC60 та XC90.

Наші аксесуари дозволяють обладнати автомобіль під ваш спосіб життя та зробити кожну поїздку у вашому Volvo ще комфортнішою. Обирайте комплекти практичних та корисних аксесуарів Basic для моделей XC60 та XC90 за спеціальними умовами!

Volvo XC60. Комплект аксесуарів Basic.

Те, що потрібно. Разом вигідно*.

До комплекту входять:

 • захист двигуна
 • килимок у багажне відділення,
 • бризковики передні та задні
 • сітка для кріплення багажу
 • подушка на підголівник чорна або світла
 • + килимки у салон

Завантажити брошуру

Volvo XC90. Комплект аксесуарів Basic.

Те, що потрібно. Разом вигідно**.

До комплекту входять:

 • захист двигуна
 • килимок у багажне відділення
 • бризковики передні та задні
 • комплект для догляду за шкірою
 • + килимки у салон

Завантажити брошуру

*До комплекту аксесуарів Basic (для моделі XC60) входять захист двигуна, килимок у багажне відділення, бризковики передні та задні, сітка для кріплення багажу, подушка на підголівник чорна або світла. Під фразою «Те, що потрібно. Разом вигідно» мається на увазі придбання захисту двигуна, килимка у багажне відділення, бризковиків передніх та задніх, сітки для кріплення багажу, подушки на підголівник чорної або світлої та пластикових килимків у салон за ціною комплекту аксесуарів Basic. Пропозиція діє в офіційній дилерській мережі Вольво на всій території України, окрім АРК та зони проведення Операції об'єднаних сил. Кількість авто обмежена. Термін дії пропозиції: з 10 жовтня 2018 року по 31 березня 2019 року або до моменту продажу останнього комплекту аксесуарів Basic на складі в Україні, на який розповсюджується дія пропозиції (в залежності від того, що наступить раніше).

**До комплекту аксесуарів Basic (для моделі XC90) входять захист двигуна, килимок у багажне відділення, бризковики передні та задні, комплект для догляду за шкірою. Під фразою «Те, що потрібно. Разом вигідно» мається на увазі придбання захисту двигуна, килимка у багажне відділення, передніх та задніх бризковиків, комплекту для догляду за шкірою та пластикових килимків у салон за ціною комплекту аксесуарів Basic. Пропозиція діє в офіційній дилерській мережі Вольво на всій території України, окрім АРК та зони проведення Операції об'єднаних сил. Кількість авто обмежена. Термін дії пропозиції: з 10 жовтня 2018 року по 31 березня 2019 року або до моменту продажу останнього комплекту аксесуарів Basic на складі в Україні, на який розповсюджується дія пропозиції (в залежності від того, що наступить раніше).


ТОВ «Віннер-Одеса». Код ЄДРПОУ 32971096. Вольво. ІкСі90, ІкСі60, Бейсік. Виробник залишає за собою право вносити зміни у технічні характеристики, матеріали, кольори без попередження. Фото матеріалів на зображенні можуть відрізнятися від запропонованих у салоні. За детальною інформацією щодо технічних характеристик, наявності, ціни звертайтеся до офіційного дилера Volvo в Одесі.

Подпишитесь на рассылку

Получайте первыми новости в удобном формате

Комментарии

Добавить комментарий к статье
×
Вам нравится эта страница?
Отмена
Спасибо за ваш отзыв!

Новые авто на AUTO.RIA

16 видів перевірок