Салон Hyundai центр Львів

Детальная информация об автосалоне Hyundai центр Львів

ТОВ "Авто Лідер захід" є єдиним офіційним дилером Hyundai у Львівській області. У нашому дилерському центрі Ви можете придбати будь-яку модель автомобіля марки Hyundai (Хенде) що постачається на український ринок. Ми надаємо повний спектр послуг, пов'язаних з продажем і обслуговуванням автомобілів Hyundai. Тільки в Hyundai центр Львів Ви можете купити оригінальні запчастини і аксесуари для автомобілів Хюндай. Можливий продаж в кредит, лізинг.   

ТОВ "Авто Лідер захід" є єдиним офіційним дилером Hyundai у Львівській області. У нашому дилерському центрі Ви можете придбати будь-яку модель автомобіля марки Hyundai (Хенде) що постачається на український ринок. Ми надаємо повний спектр послуг, пов'язаних з продажем і обслуговуванням автомобілів Hyundai. Тільки в Hyundai центр Львів Ви можете купити оригінальні запчастини і аксесуарів для автомобілів Хюндай. Можливий продаж в кредит, лізинг.   

Продаж Хюндай нами здійснюється, також, в кредит. Крім цього, при покупці автомобіля наші фахівці підберуть для Вас найбільш вигідну схему автострахування.

У нашому автосалоні доступні моделі: Hyundai Accenti10i20i30ElantraSonataTucsonCretaSanta FeGrand Santa Fe H1 та інші. Оскільки ми є офіційним дилером, ми першими пропонуємо новинки, які виводяться на український ринок, забезпечуємо офіційну гарантію і продаємо всі автомобілі на найбільш вигідних для покупців умовах. 

 Ми займаємося продажем автомобілів Hyundai всіх класів, що випускаються виробником. Шанувальники марки Hyundai можуть придбати у нас:

  • легкові автомобілі, які характеризуються високим рівнем комфорту і надійністю в експлуатації
  • малолітражні міські автомобілі серії Hyundai і.
  • Мікроавтобус H1 для перевезення невеликого числа пасажирів в комфортабельному салоні. 

Як дилер Хюндай, ми організуємо технічний огляд автомобілів і при необхідності проводимо ремонт і заміну окремих вузлів і агрегатів, що відповідає умовам гарантійного обслуговування

На нашому сайті Ви знайдете каталог пропонованих автомобілів, а також новини компанії. Ми регулярно розповідаємо про новини компанії Hyundai, а також про заходи та акції, які влаштовуються нашим автосалоном. Запрошуємо в Hyundai центр Львів.  

Офіційний дилер Хюндай Мотор Україна у Львівській області

 

Скрыть

Автосалоны с похожим модельным рядом

Другие автосалоны Украины на AUTO.RIA

  1. Автосалоны Львова
  2. Автосалоны Хюндай
  3. Автосалоны Хюндай Львов
Мы используем cookie, чтобы вам было удобнее пользоваться сайтом Подробней →