Вернуться к поиску

Салон Либідь-АВТО

Салон Либідь-АВТО

Детальная информация об автосалоне Либідь-АВТО

«Либідь-АВТО» - є підрозділом найбільшої в Україні автомобільної Корпорації «УкрАВТО» і спеціалізується на продажі, ремонті, гарантійному і сервісному обслуговуванні автомобілів різних марок, а також на продажі запасних частин.

На автомобільному ринку підприємство працює більше 35 років. Підвищені вимоги до кваліфікації персоналу, висока якість проведення робіт, вживання сучасного устаткування і інструментів, розумні ціни, індивідуальний підхід до клієнта і його машини – ось основні принципи нашої роботи.

«Либідь-АВТО» є офіційним представником виробників легкових автомобілів Chevrolet, Chery, ЗАЗ, ВАЗ і сертифікованим сервісом по гарантійному обслуговуванню цих автомобілів.
Офіційний статус «Либідь-АВТО» і склад автомобілів, який знаходиться безпосередньо на території підприємства, дозволяють мати в своєму розпорядженні наявність автомобілів в потрібній для Вас комплектації.

Фахівці автосалону познайомлять Вас з особливостями і технічними новинками автомобілів, допоможуть оперативно і зручно зробити покупку. При необхідності спеціалісти з кредитування і страхування допоможуть оформити кредит на автомобіль на вигідних умовах і застрахувати його.

«Либідь-АВТО» представляє Вашій увазі Сервісний центр, на якому виконуються всі види ремонтних робіт, починаючи від заміни гальмівних колодок і масла, і закінчуючи ремонтом двигуна і КПП, а також проводиться установка газобалонного устаткування і все це у виконанні професіоналів своєї справи на сучасному устаткуванні.

На Житомирському шосе «Либідь-АВТО» відкриває для Вас двері прем'єра-центру BOSCH Service де проводиться ремонт, обслуговування паливної апаратури дизельних двигунів BOSCH.
BOSCH Service це Європейський стандарт якості!

Ви маєте можливість оформити індивідуальне замовлення під автомобіль з набором додаткового устаткування, яке Вас цікавить. На підприємстві здійснюється професійний монтаж аудіо і відео систем, установка механічних та електронних охоронних систем на автомобілі будь-яких марок.

На всі запчастини наше підприємство надає гарантію від 6-ти місяців до 2-х років. На підприємстві є склад запасних частин на автомобілі. Висока якість виконання робіт в сукупності з використанням оригінальних запасних частин, кваліфікована консультація є заставою успішної роботи.

Ми прагнемо піклуватися про своїх клієнтів, не лише продаючи якісні авто за прийнятною ціною, і виконуючи високоякісний сервіс, але і пропонуючи привілеї після покупки автомобіля. Для клієнтів «Либідь-АВТО» діють гнучкі системи знижок.

«Либідь-АВТО» завжди прагне радувати і дивувати Вас приємними знижками і всілякими акціями.

Скрыть

Автосалоны с похожим модельным рядом

Другие автосалоны Украины

16 видів перевірок