Вернуться к поиску

Салон Опус-Авто плюс

Салон Опус-Авто плюс

Детальная информация об автосалоне Опус-Авто плюс

«ОПУС-Авто плюс» - офіційний дилер брендів - Ford та FIAT в м. Хмельницький.

«ОПУС-Авто плюс» - офіційний дилер компанії «Віннер Імпортс Україна», здійснює продаж автомобілів марки Ford, оригінальних запасних частин, додаткового обладнання та аксесуарів.

Повноцінний продаж автомобілів розпочався 5 лютого 2006 року. А 6 червня 2008 року відбулося офіційне відкриття єдиного у Хмельницькому регіоні концептуального автосалона Ford. Новий салон оформлений у відповідності до всіх корпоративних стандартів Ford і на сьогодні відповідає найвищим вимогам та стандартам.

В нашому салоні є великий та світлий шоурум, площею 300 кв.м, який вміщує 5 автомобілів Ford. Крім цього для клієнтів створені особливі умови, які забезпечують комфорт - парковка та зона відпочинку.

«ОПУС-Авто плюс» - офіційний дилер Fiat в Хмельницькій обл.

Основним видом діяльності нашої компанії є продаж нових автомобілів FIAT; сертифікований фірмовий сервісний центр компанії проводить гарантійне, післягарантійне і сервісне обслуговування, продаж оригінальних запасних частин, аксесуарів для автомобілів, встановлення додаткового обладнання.

Для забезпечення високого рівня обслуговування наші працівники постійно проходять різноманітні тренінги та атестації, які приносять відчутні результати.

Основними цінностями для нас є:

  • відвертість;
  • робота на результат;
  • максимальна компетенція.

Скрыть

Автосалоны с похожим модельным рядом

Другие автосалоны Украины

16 видів перевірок
Мы используем cookie, чтобы вам было удобнее пользоваться сайтом Подробней →