#russiaIsATerroristState
Вернуться к поиску

Салон Карпати Автоцентр

Салон Карпати Автоцентр

Детальная информация об автосалоне Карпати Автоцентр

Автосалон Карпати Автоцентр є офіційним дилером Volkswagen у Чернівецькій області та представляє на ринку України високоякісний продукт концерну Volkswagen AG. 
Карпати Автоцентр пропонує до вашої уваги широкий модельний ряд легкових та комерційних автомобілів Volkswagen. Кожен клієнт має можливість самостійно обрати модель та комплектацію за своїм бажанням, можливістю та потребам.
Для зручності покупки в автосалоні пропонуються досконалі фінансові послуги, зокрема Порше Фінанс Груп - фінансовий та оперативний лізинг, за найнижчою відсотковою ставкою та надійний кредит. Також налагоджена співпраця зі стабільними банками міста, що полегшує можливість придбання бажаного Volkswagen. 
В автосалоні Карпати Автоцентр діє система Trade-In. Послугою може скористатися кожен, хто бажає обміняти своє вживане авто будь-якої марки на новий Volkswagen. Кваліфіковані спеціалісти проводять досконалу діагностику авто, після чого оголошується сума доплати за новенький Volkswagen.
В автосалон Карпати Автоцентр також представлений великий сервіс, який обладнаний найновішою комп'ютерною діагностикою та всіма необхідними сучасними підйомниками, рихтувально-малярний цех та мийка.
Всі клієнти мають можливість одержати кваліфікований гарантійний та післягарантійний сервіс для своїх автомобілів, компанія гарантує якість послуг, адже персонал компанії пройшов багаторівневу підготовку не лише в Україні, а й за кордоном.
Фірмовий сервіс VW – це висококваліфіковані працівники та можливість отримати повний перелік послуг по обслуговуванню та діагностиці автомобілів Volkswagen Group.
Найширший склад запасних частин та аксесуарів, дає змогу ремонтувати автомобіль без затримок та додаткових витрат з боку клієнта.
Залишатися завжди мобільним в сучасних умовах є важливим. Автоцентр Карпати Автоцентр дбає про своїх клієнтів та надає можливість скористатися послугою «Підмінний автомобіль» - оренда автомобіля на час обслуговування і ремонту Вашого авто за спеціальними умовами.
Автосалон Карпати Автоцентр – це не лише європейський рівень обслуговування, професіональний інструментарій, кваліфіковані працівники, але перш за все - це турбота та увага до клієнта.


Автосалоны с похожим модельным рядом

Другие автосалоны Украины

Предложения от автоцентра AUTO.RIA

16 видів перевірок
slonik_events