Все предложения MacDon FD1
К сожалению данное авто было продано и удалено из поиска

Чтобы найти другие предложения по MacDon FD1 воспользуйтесь поиском новых MacDon FD1 или перейдите в каталог MacDon FD1

Новый MacDon FD1 12.2

Новый MacDon FD1 12.2

Комментарий автосалона
Жниварки виробництва канадської компанії MacDon відрізняються від традиційних зернових жниварок використанням стрічкового транспортера замість шнека.
Таке технічне рішення дозволило значно знизити вагу жниварок і при цьому збільшити їхню ширину. Крім того, на жниварці MacDon використовується мотовило OrbitReel, що відрізняється від традиційного специфічною траєкторією руху пальців. У сукупності ці особливості дозволяють істотно підвищити продуктивність роботи та знизити втрати.
Завдяки технології MacDon Flex-FloatTechnology серія FD1 є продовженням революційних інновацій компанії. Перевага даної технології полягає в постійній підтримці однакового зазору між мотовилами та ріжучим апаратом, завдяки якому підтримується невеликий проміжок між кінчиками "пальців" мотовила та ножовим брусом.
Активна плаваюча система безупинно реагує на всі зміни на поверхні ґрунту в горизонтальній і вертикальній площинах. Результатом цієї технології є плавна, рівномірна та постійна подача культури колосками вперед до камери комбайн

Оцените полноту информации

Насколько исчерпывающей была предоставленная информация

Ваши персональные данные будут обработаны и защищены согласно с Политике конфиденциальности.

Спасибо!

Благодаря Вашим отзывам мы становимся лучше!

16 видів перевірок