Все предложения Franco Fabril SF
К сожалению данное авто было продано и удалено из поиска

Чтобы найти другие предложения по Franco Fabril SF воспользуйтесь поиском новых Franco Fabril SF или перейдите в каталог Franco Fabril SF

Новый Franco Fabril SF 1670

Новый Franco Fabril SF 1670

Работаем онлайн!

Есть вопросы по авто? Наш салон на связи. Комплектация, кредитные условия, запись на тест-драйв — звоните сегодня, расскажем все!

Комментарий автосалона
Жниварка для збирання соняшника Franco Fabril SF працює за принципом суцільного зрізу, але з механізмом протягання стебел соняшника. При збиранні такою жниваркою, стебла простягаються зубчастим роликом у нижній частині жниварки, і зрізаються тільки головки соняшника. Це забезпечує гарну сепарацію та чистоту зерна в бункері. Жниварка може якісно збирати як по рядках, так і поза рядками. При збиранні по рядках налаштування встановлено на міжряддя 70 см. Протягуючий вал-ролик має зуби тільки в місцях входу стебел, що зменшує опір приводам жниварки. Замість відбійного щитка на жниварці використовується самообертова, регульована по висоті труба, яка працює як ролик, що виключає оббивання насіння у процесі протягання стебел для зрізу головки. При збиранні соняшника із дрібними головками є можливість зменшити регульований зазор між ліфтерами. Жниварки адаптуються під будь-які імпортні моделі комбайнів.

Оцените полноту информации

Насколько исчерпывающей была предоставленная информация

Спасибо!

Благодаря Вашим отзывам мы становимся лучше!


Выберите модель нового авто Franco Fabril

  1. Новые Franco Fabril MH 4
  2. Новые Franco Fabril SF 6
16 видів перевірок