Все предложения Case SR
К сожалению данное авто было продано и удалено из поиска

Чтобы найти другие предложения по Case SR воспользуйтесь поиском новых Case SR или перейдите в каталог Case SR

Новый Case SR 200

Новый Case SR 200

Двигатель
Дизтопливо
Комментарий автосалона
Компактний навантажувач із бортовим поворотом CASE SR200 є відмінним і багатофункціональним рішенням для малих і середніх будівельних об'єктів, для комунальних і сільськогосподарських підприємств. Невеликі габарити, висока потужність, відмінна продуктивність, прекрасна маневреність і безліч варіантів робочого устаткування – це міні-навантажувач CASE SR200.
Новий міні-навантажувач CASE SR200 одержав збільшену на 21% колісну базу, радіальну конструкцію піднімального механізму та розподіл ваги по осях 30/70. Ця машина найкращим чином справляється з базовими завданнями - виїмка ґрунту, переміщення та навантаження матеріалів або сировини. А за рахунок збільшеного об’єму паливного бака до 75,5 літрів ця техніка готова працювати ще довше, ніж раніше.
Звичайно ж, як і завжди, інженери CASE подбали про комфорт і безпеку оператора машини. У підсумку - збільшений на 25% внутрішній об’єм кабіни, більш тонкі і при цьому посилені бічні стійки, більш міцна і тонка захисна сітка, збільшена площа скління та оглядовість на 36

Оцените полноту информации

Насколько исчерпывающей была предоставленная информация

Спасибо!

Благодаря Вашим отзывам мы становимся лучше!


Выберите модель нового авто Case

  1. Новые Case 580 1
16 видів перевірок