Все предложения Case SR
К сожалению данное авто было продано и удалено из поиска

Чтобы найти другие предложения по Case SR воспользуйтесь поиском новых Case SR или перейдите в каталог Case SR

Новый Case SR 200

Новый Case SR 200

Двигатель
Дизтопливо
Комментарий автосалона
Компактний навантажувач із бортовим поворотом CASE SR200 є відмінним і багатофункціональним рішенням для малих і середніх будівельних об'єктів, для комунальних і сільськогосподарських підприємств. Невеликі габарити, висока потужність, відмінна продуктивність, прекрасна маневреність і безліч варіантів робочого устаткування – це міні-навантажувач CASE SR200.
Новий міні-навантажувач CASE SR200 одержав збільшену на 21% колісну базу, радіальну конструкцію піднімального механізму та розподіл ваги по осях 30/70. Ця машина найкращим чином справляється з базовими завданнями - виїмка ґрунту, переміщення та навантаження матеріалів або сировини. А за рахунок збільшеного об’єму паливного бака до 75,5 літрів ця техніка готова працювати ще довше, ніж раніше.
Звичайно ж, як і завжди, інженери CASE подбали про комфорт і безпеку оператора машини. У підсумку - збільшений на 25% внутрішній об’єм кабіни, більш тонкі і при цьому посилені бічні стійки, більш міцна і тонка захисна сітка, збільшена площа скління та оглядовість на 36

Оцените полноту информации

Насколько исчерпывающей была предоставленная информация

Спасибо!

Благодаря Вашим отзывам мы становимся лучше!

16 видів перевірок