Все предложения Case IH
К сожалению данное авто было продано и удалено из поиска

Чтобы найти другие предложения по Case IH воспользуйтесь поиском новых Case IH или перейдите в каталог Case IH

Новый Case IH Farmall JX 110

Новый Case IH Farmall JX 110

Двигатель
Дизель
Коробка передач
Механическая
Привод
Полный привод
Комментарий автосалона
Трактори Case IH серії Farmall JX мають компактні розміри та чудову маневреність, що щонайкраще дозволить забезпечити потреби невеликих фермерських господарств.
Двигун з турбонаддувом і механічною паливною системою гарантує високу потужність, економічність і при цьому відповідає суворим стандартам екологічної безпеки Tier III. Механічна трансмісія із сервоприводом забезпечує просте маневрування вперед/назад. Трактори Case IH серії Farmall JX обладнані досить потужним заднім навісним пристроєм з тяговим брусом, продуктивною гідравлічною системою та надійним ВВП. Для комфорту оператора ці трактори оснащені просторою та зручною кабіною з кондиціонером і функцією обігріву.
В якості опції трактор CaseIH Farmall JX 110 може бути обладнаний фронтальним навантажувачем з ковшем для сипучих матеріалів, що безсумнівно буде корисним при виконанні підсобних робіт у фермерському господарстві.
Висока якість тракторів Case IH серії Farmall JX забезпечується повністю автоматизованим процесом виробництва відповідно до міжнарод

Оцените полноту информации

Насколько исчерпывающей была предоставленная информация

Повідомляємо вас, що ваші персональні дані будуть оброблятися відповідно до Політики конфіденційності

Спасибо!

Благодаря Вашим отзывам мы становимся лучше!

16 видів перевірок