Все предложения Case IH
К сожалению данное авто было продано и удалено из поиска

Чтобы найти другие предложения по Case IH воспользуйтесь поиском новых Case IH или перейдите в каталог Case IH

Новый Case IH Ecolo-Tiger 530С

Новый Case IH Ecolo-Tiger 530С

Комментарий автосалона
Незалежне гідравлічне керування Х-подібною дисковою рамою глибокорозпушувача Case IH Ecolo Tiger 875 забезпечує гнучкість налаштувань в залежності від розмірів та щільності пожнивних залишків, незалежно від встановленої глибини обробки лабетами. Диски діаметром 610 мм мають товщину 6,4 мм і розташовані на відстані 380 мм один від одного. Задній ряд дисків зміщений щодо передніх, що забезпечує ефективну відстань різання 19 см на глибину до 10,2 см. Диски встановлені на індивідуальних С-подібних пружинних стійках, тому вони менше піддаються ушкодженню від потрапляння на тверді перешкоди.
Основні робочі лабети мають унікальну форму Tiger-Point, завдяки якій підтятий шар ущільненого ґрунту не тільки піднімається, але й добре розпушується. Стійки лабетів мають найбільший розмір серед всіх конкурентів, тому глибокорозпушувачі Ecolo-Tiger працюють при будь-яких умовах.
Задня батарея дискових загортачів частково розбиває більші брили та розрівнює поверхню. Батарея для зручності використання має гідравлічне керування.

Оцените полноту информации

Насколько исчерпывающей была предоставленная информация

Ваши персональные данные будут обработаны и защищены согласно с Политике конфиденциальности.

Спасибо!

Благодаря Вашим отзывам мы становимся лучше!


Выберите модель нового авто Case

  1. Новые Case CX 2
16 видів перевірок