Все предложения Case 580
К сожалению данное авто было продано и удалено из поиска

Чтобы найти другие предложения по Case 580 воспользуйтесь поиском новых Case 580 или перейдите в каталог Case 580

Новый Case 580 T

Новый Case 580 T

Двигатель
Дизель
Коробка передач
Автомат
Привод
Полный привод
Комментарий автосалона
Модель екскаватора-навантажувача CASE 580T є однією із самих популярних у модельному ряді виробника. Машина має досить універсальний набір функцій і технічних характеристик. При експлуатаційній масі в 7950 кг і потужності турбованого двигуна моделі CNH 445TA/ML5 в 97 к.с. екскаватор-навантажувач стане одним з головних помічників при будівництві або комунальних роботах. Риття котлованів, траншей або навантаження сміття - із цими базовими завданнями CASE 580T справляється не просто швидко, а дуже швидко і при цьому з малою витратою палива.
Система повного привода та міжосьовий диференціал, який блокується, дозволяють екскаватору-навантажувачу демонструвати вражаючі позашляхові якості, при тому, що різновеликі колеса «взуті» у прекрасну, якісну гуму. Відмінною рисою машини є конструкція заднього мосту - тепер гальма розташовані в маточинах.
Екскаватори-навантажувачі CASE 580T можуть оснащуватися напівавтоматичною коробкою передач «PowerShutlle» або повністю автоматичною «PowerShift». Нова коробка передач від вир

Оцените полноту информации

Насколько исчерпывающей была предоставленная информация

Повідомляємо вас, що ваші персональні дані будуть оброблятися відповідно до Політики конфіденційності

Спасибо!

Благодаря Вашим отзывам мы становимся лучше!

16 видів перевірок