Все предложения Bednar Terraland DO
К сожалению данное авто было продано и удалено из поиска

Чтобы найти другие предложения по Bednar Terraland DO воспользуйтесь поиском новых Bednar Terraland DO или перейдите в каталог Bednar Terraland DO

Новый Bednar Terraland DO 6500

Новый Bednar Terraland DO 6500

Комментарий автосалона
TERRALAND DO – надійний, комбінований (диски та зуби) агрегат, який використовують для зрізання та обробки великої кількості післяжнивних залишків за один прохід та перемішування їх з розпушеним ґрунтом на максимальну глибину 45 см (зуби Active-Mix), або для глибокої обробки землі без перемішування ґрунту (зуби Zero-Mix) теж на глибину 45 см.
Агрегат може бути оснащеним 2 типами задніх катків для різних типів ґрунту.
Агрегат також може використовуватись разом з Ferti-Box (37,5×75 cм) для удобрення.

Інтегрована транспортна вісь надає можливість роботи без задніх катків.
Відмінне зрізання великої кількості рослинних залишків та зривання коріння 2 рядами широких дисків 690х6 мм, які захищені системою auto-reset.
2 типи замінних зубів: Active-Mix для інтенсивного змішування ґрунту і рослинних залишків та Zero-Mix для глибокого обробітку ґрунтовго профілю без перемішування.
Висока прохідна здатність агрегата завдяки зубам, розташованим в 4 ряда (на відстані 37,5 см один від одного). Можливе знімання кожного другого зуба гідравлічно (відстань – 75 см). Система захисту зубів auto-reset керується гідравлічно

Оцените полноту информации

Насколько исчерпывающей была предоставленная информация

Повідомляємо вас, що ваші персональні дані будуть оброблятися відповідно до Політики конфіденційності

Спасибо!

Благодаря Вашим отзывам мы становимся лучше!

16 видів перевірок