Все предложения Bednar Terraland DO
К сожалению данное авто было продано и удалено из поиска

Чтобы найти другие предложения по Bednar Terraland DO воспользуйтесь поиском новых Bednar Terraland DO или перейдите в каталог Bednar Terraland DO

Новый Bednar Terraland DO 5000

Новый Bednar Terraland DO 5000

Комментарий автосалона
TERRALAND DO – надійний, комбінований (диски та зуби) агрегат, який використовують для зрізання та обробки великої кількості післяжнивних залишків за один прохід та перемішування їх з розпушеним ґрунтом на максимальну глибину 45 см (зуби Active-Mix), або для глибокої обробки землі без перемішування ґрунту (зуби Zero-Mix) теж на глибину 45 см.
Агрегат може бути оснащеним 2 типами задніх катків для різних типів ґрунту.
Агрегат також може використовуватись разом з Ferti-Box (37,5×75 cм) для удобрення.

Інтегрована транспортна вісь надає можливість роботи без задніх катків.
Відмінне зрізання великої кількості рослинних залишків та зривання коріння 2 рядами широких дисків 690х6 мм, які захищені системою auto-reset.
2 типи замінних зубів: Active-Mix для інтенсивного змішування ґрунту і рослинних залишків та Zero-Mix для глибокого обробітку ґрунтовго профілю без перемішування.
Висока прохідна здатність агрегата завдяки зубам, розташованим в 4 ряда (на відстані 37,5 см один від одного). Можливе знімання кожного другого зуба гідравлічно (відстань – 75 см). Система захисту зубів auto-reset керується гідравлічно

Оцените полноту информации

Насколько исчерпывающей была предоставленная информация

Ваши персональные данные будут обработаны и защищены согласно с Политике конфиденциальности.

Спасибо!

Благодаря Вашим отзывам мы становимся лучше!

16 видів перевірок