Все предложения Bajaj Dominar Следующее авто Bajaj Dominar →
К сожалению данное авто было продано и удалено из поиска

Чтобы найти другие предложения по Bajaj Dominar воспользуйтесь поиском новых Bajaj Dominar или перейдите в каталог Bajaj Dominar

Новый Bajaj Dominar D400 UG 2020

Новый Bajaj Dominar D400 UG 2020

Мотоцикл 2 мест
Двигатель
Бензин
Коробка передач
Механическая
Привод
Цепной привод
Поколение
1 поколение
Комментарий автосалона
Новий. Два роки гарантії. можлива продаж у розстрочку на 6 місяців, або у кредит на 1 рік по програмі BAJAJ фінанс.

Отзывы о Bajaj Dominar

4.9
Общая оценка Bajaj Dominar
* на основе 3 отзывов пользователей
  • лучший дизайн
    Водителям нравится дизайн этого автомобиля
  • низкий уровень комфорта
    Комфорт автомобиля оставляет желать лучшего
Читать все 3 отзывов →
5 из 5
Николай Мельник | 20 февраля
Dominar це ідеальний мотоцикл для новачка, або це ідеальний мотоцикл для райдера який був на 100% впевнений, що хоче саме Bajaj Dominar. Мотоцикл порадував з самого початку своєю ціною. 4,5 тисяч $ за НОВИЙ сучасний мотоцикл, 400 кубів, ABS, круговий Led, що ще потрібно... Дуже дружелюбний для новачка, він дозволить остаточно полюбити мотоцикли, він викличе бажання купувати нові байки, як сталося і в мене. Це точно не той байк після якого не хочеться більше кататися. Головне завжди пам\'ятати, що це стріт, нейкед... Не тур-ендуро і тимпаче не ендуро. Я його купував після того як подивився відео райдерів на ютубі, які на ньому їздять по всій Україні, по полям, по всім живописним місцям, на "дальняки"... Як на мене це "чуш собача". Всеодно що на седані поїхати по полям, може проїдеш, а може не проїдеш, але точно поцарапаєш і точно будеш жаліти, і вже точно не отримаєш задоволення. Чому так - малий кліренс, жорстка підвіска, велика вага, багато пластику, слікова резина... Це не мінуси, так і має бути на стрітовому мотоциклу. Їхати по полю можна, але відчуваєш себе коровою на льоду. Стихія цього байка місто і гарна дорога. Тут він розкриє себе з самої чудової сторони. Все що буде потрібно від дасть - потрібно зробити різкий обгін - легко, різко затормозити - легко, пробок для цього байка не існує, це не харлей з кофрами... Тюнінгувати його не потрібно, не розумію людей, які чепляють на нього вітрове стекло, кофри бокові, намагаються зробити з нього тур-ендуро. Все що портібно купити це багажну сітку і все. Палива їсть не мало, але емоції дарує теж немалі. В середньому 4,5-5 літрів. Вібрація є, чому б їй не бути, буває і гірше. По двигуну питань не було, цокотіли клапана, але не сильно і на гарячу - це нормально. Міняй масло, самому це не складно і навіть в кайф, і все. З\'являються якісь індійські косяки накшталт раптової перезагрузки монітора, чи поскрипування пластику, але за ті гроші і емоції це все пробачається. Майже КТМ, хоча не впевнений що це прям вау, хоча точно не майже хонда. Але це точно 100% дорослий байк, який неможна недооцінювати.
4.8 из 5
Денис | 23 сентября 2020
Очень friendly байк, за свои деньги идеален для города. Очень манёвренный и устойчивый в движении. Собран отлично. Очень сочный звук глушителя. Для города динамичен более чем достаточно. На трассе его нормальный крейсер 120-130 км\\ч, на этой скорости может обгонять. Максимальная скорость 150 км\\ч. Идеален, на мой взгляд, как первый байк для того, кто хочет попробовать для себя мир мотоциклов - недорог, прост в обслуживании, со сбалансированной мощностью и позволяет получить все навыки управления и маневрирования байком. Отличная оптика, особенно дальний свет. Подвеска для города настроена хорошо, но для хронических неровностей - подвеска жестковата.
4.8 из 5
Виталий | 30 июня 2020
Идеальный мотоцикл для новичка. Даст возможность привыкнуть и понять специфику управления этого рода ТС. Надежный и неприхотливый. Отличная управляемость, тормоза и свет. Не очень большой объем, что я считаю преимуществом, в плане того что прощает многие ошибки новичка.

С этим авто также смотрят

200
Бензин • Цепной • Механическая
3 630 $
250SL
Бензин • Цепной • Механическая
3 642 $
250R
Бензин • Цепной • Механическая
5 077 $

Оцените полноту информации

Насколько исчерпывающей была предоставленная информация

Спасибо!

Благодаря Вашим отзывам мы становимся лучше!


Выберите модель нового авто Bajaj

  1. Новые Bajaj Avenger 6
  2. Новые Bajaj Boxer 4
  3. Новые Bajaj Dominar 3
  4. Новые Bajaj Pulsar 4
(050) 416 37 44 (067) 531 14 92 (063) 301 81 89
16 видів перевірок