Дуже комфортний автомобіль, великий багажник, надійна коробка, та двигун бензин, багато електроніки тому дорогій в обслуговуванні, ТО також не дешеве,...
Автомобіль був придбаний в салоні в 2014 році. Найпростіша комплектація, але в ній є все необхідне - кондиціонер, ПТФ, гідропідсилювач, магнітола з бл...