За час володіння дане авто мене дуже приємно вразило. На час покупки основним критеріям вибору була економічність екологічність та дешеве обслуговува...
Автомобіль дуже аргономічний. Справді мінікроссовер. Брав з малим пробігом 60тис. тому крім заміни масла нічого і нероблю по обслуговуванню. Бензиново...