Треба певно намагатись не виділяти зайвих емоцій і знаєте , - буде важко.Не знаю як саме їм вдалось створити таке авто ,а точніше чи знали вони що вий...
Загальні враження - позитивні.
Приємна в ходу, підвіска класна, їде теж круто, виглядає досить симпатично. Із мінусів виділю простір в салоні, я 174...