Чудове авто за свої гроші, невибагливе, багато місця, комфортна підвіска. Дешеве обслуговування ~ 70-100 доларів на рік.
Не позашляховик але багато д...
Всім привіт, хочу і я написати відгук про Форд Куга. Ворогу не побажаю купити таке авто. Після 100тис пробігу почала сипатись в прямому значенні цього...