Володію даним авто 2,5 роки. Брав з пробігом 212 тис., наїздив 42 тис. За цей період авто зарекомендувало себе дуже добре. Великий, важкий сімейний ав...
Чудове авто за свої гроші, невибагливе, багато місця, комфортна підвіска. Дешеве обслуговування ~ 70-100 доларів на рік.
Не позашляховик але багато д...