Онлайн проверка авто по VIN-коду

Продавайте быстро, аргументируя цену. Купите уверенно, зная историю авто
Онлайн проверка авто по VIN-коду
Быстрая проверка авто
по VIN-коду или государственному номеру
Только проверенные источники данных и неограниченное время доступа к вашим отчетам

Что входит в проверки VIN+ и VIN MAX?

Пример отчета VIN+ Пример отчета VIN MAX

Что входит в проверки авто из США и Канады по отчетам CARFAX/AutoCheck?

CARFAXAutoCheck
Все пробеги, которые были зафиксированы за период эксплуатации авто
История владельцев, места регистраций и даты покупки авто
Все случаи, официально зафиксированные в базах данных
История ремонтов на дилерских СТО
Все возможные обременения, наложенные на автомобиль
Данные об использовании авто в службе такси
Пример отчета CARFAX Пример отчета AutoCheck

Выберите авто для проверки по VIN-коду

Сейчас проверяют
3MZBN1V3хJMхххх36 23:59 Mazda 3 2018
TMBJJ9NEхH0хххх80 23:20 Skoda Octavia 2016
1FADP5FUхHLхххх79 23:17 Ford C-Max 2017
3VWDP7AJхCMхххх84 23:14 Volkswagen Jetta 2012
KNAGN418хFAхххх49 23:09 Kia K5 2014
Часто задаваемые вопросы
Це унікальний серійний номер, що застосовується в автомобільній промисловості для індивідуального розпізнавання механічного транспортного засобу. Він наноситься на авто у місцях, передбачених міжнародними стандартами (як правило, на дверній арці, на підлозі, під капотом та під лобовим склом), а також заноситься у тех. паспорт.
АUTO.RIA дає можливість продавцю приховати 5 із 17 символів коду. А дані перевірки не передає нікому, крім того, хто замовив її та оплатив. Якщо ж продавець відмовляється від перевірки — це вже привід задуматись, чи не приховує він важливої інформації про авто.
Звісно, якщо дані про автомобіль були зафіксовані в базах даних — інформація про це підтягнеться незалежно від того, перебуває авто зараз на обліку в Україні, чи ні.
Авто, які не в Україні, теж можна перевірити за VIN-кодом. Тоді у звіті будуть всі доступні дані з країн, в яких було зареєстровано авто. Звісно, за винятком України.
Одразу після вибору інформації, яку ви хочете перевірити, та оплати послуги АUTO.RIA перевіряє VIN-код автомобіля за різноманітними базами даних. Результат перевірки ви отримаєте на пошту. При цьому, продавець може навіть не знати, що його авто перевіряли.
Зазвичай збір інформації та формування звіту триває 4 години, після чого ми одразу надсилаємо результати перевірки на електронну пошту. Крім e-mail, ви будете проінформовані про готовність звіту також у вайбері, через смс, push-сповіщення та повідомленням у особисті повідомлення вашого профілю на AUTO.RIA.
Перевірка на штрафи наразі неможлива, оскільки правоохоронні органи далеко не завжди готові ділитись цією інформацією. До того ж, штрафи прив’язані до особи водія, а його ПІБ це вже конфіденційна інформація.
Так, такі автомобілі ми за замовчанням перевіряємо за державним реєстром Південної Кореї, а також за дилерськими базами. Вся інформація, доступна з цих джерел, публікується на сторінці авто безкоштовно.