Автомойка Автосоюз, проспект Степана Бандеры, 28. (Ст. М.Петровка)

Телефоны
(044) xxx-xx-xx показать
График работы
Пн-Пт:
08:00 - 21:00
Сб:
09:00 - 21:00
Вс:
09:00 - 20:00

Галерея СТО Все фотографии

Информация о Автомойке

Информация о Автомойке
"АВТОСОЮЗ"- 18 років втілює Ваші мрії з емблемою Volkswagen!
Т
ОВ "АВТОСОЮЗ" першим в 2004 році відкрив концептуальний автоцентр Volkswagen в Києві. Сьогодні компанія - один з провідних українських автодилерів, стабільно займає верхні рядки рейтингу продажів Volkswagen в країні, а сервісний центр «АВТОСОЮЗ» є лідером за кількістю проходів (обслуговування авто) серед сертифікованих СТО Volkswagen Київського регіону, завдяки високому рівню і стандарти якості сервісних послуг, що підтверджено успішно пройденим аудитом заводу-виробника.

Cервісний центр «АВТОСОЮЗ» надає
спектр послуг:
- Гарантійне сервісне обслуговування Volkswagen
- Експрес-сервіс Volkswagen
- Сертифіковані малярно-кузовні роботи для автомобілів Bentley.
- Післягарантійний ремонт і обслуговування будь-яких марок, повне відновлення після аварії, доукомплектация авто та інші сервісні послуги.

Щомісяця на СТО компанії обслуговується від 1 500 до 5 000 автомобілів. СТО компанії оснащена необхідним набором оригінального спеціального обладнання та інструменту, що забезпечує дотримання заводських стандартів виконання робіт.

Отзывы

Отзывы
Ксения на Volkswagen Caddy 17 Июля 2018 12:52
Дата визита 16 Июля 2018
Всіх закликаю обминати СТО Автосоюз на Петрівці десятою дорогою. Власники авто почуйте нас. Заїхали зробити діагностику, оскільки в авто іноді пропадала тяга (при перезапуску двигуна все ставало норм). Нарекомендували замінити додатковий насос охолоджувальної рідини (3000 грн) - замінили -все те саме. Заїхали до них ще раз (з першого нам не дійшло, що туди їхати вже ж не потрібно) - зробили діагностику - рекомендують цього разу міняти сажовий фільтр (50 000 грн!!!!) і обнуляють програму на блокі управління двигуна. УВАГА РЕЗУЛЬТАТ: машина їде виключно в аварійному режимі, на панелі горять купа помилок (чек, спіраль, сажовий і т.д.) - менеджер КОВАЛЬ Олександр навіть не повідомив про стан авто - просто віддав ключі взяв 400 грн за діагностику і випустив авто на дорогу!!!!! ЩЕ ОДИН МОМЕНТ - сажовий фільтр в авто давно вирізаний - але на СТО навіть не подумали це перевірити. ЗВЕРТАЮСЯ ДО КЕРІВНИЦТВА СТО - зверніть увагу на своїх працівників і якість виконуваних робіт. А то в черговий раз на нашому місці може опинитися не настільки стресостійкий наприклад учасник АТО.
16 видів перевірок