Оформление новых и б/у авто во время карантина

СТО Віннер Мотор Спорт, вул. Гастелло 50а, Одеса

Одесса вул. Гастелло 50а, Одеса

Услуги СТО Віннер Мотор Спорт

  • Замена воздушного фильтра двигателя
  • Замена воздушного фильтра салона
  • Замена ремня ГРМ
  • Замена масла в двигателе
  • Замена роликов ГРМ (натяжителя и паразитного)
  • Замена и доливка масла в КПП

Удобства

Wi-Fi
Visa/Mastercard
Зона отдыха
Гарантия на работы
Документы для плательщиков НДС
Запчасти под заказ

Положение сервиса на карте

Отзывы клиентов

29 Июня 2017
4.0
Цена/качество
Персонал
Скорость обслуживания
Место расположения
Очень оперативно справились с проблемой, в 11 оставил машину, в 15:00 все было готово. Ребята молодцы, обслуживание на высоте. Дороговато, правда ...
Добавить отзыв
Добавить

Подробная информация

Відкриття першого дилерського центру Ford, компанії Віннер-Мотор Спорт в Одесі відбулося в 2003 році. Збудований та оформлений за стандартами Ford, автоцентр має салон для продажу автомобілів,який вміщує до 10 авто, і обладнану за сучасними вимогами сервісну станцію.
Відтепер усі власники бренду Ford в Одеському регіоні отримають увесь спектр послуг з експлуатації та ремонту своїх авто на європейському рівні.

В автоцентрі Віннер-Мотор Спорт кожен клієнт має змогу отримати найсвіжішу інформацію з авто світу, кваліфіковану консультацію фахівців і обрати для себе необхідну модель авто.

 Після продажу авто компанія ТОВ «Віннер-Мотор Спорт» забезпечує її гарантійне та післягарантійне обслуговування і ремонт протягом усього часу експлуатації. На станції Віннер-Мотор Спорт за допомогою спеціалізованого фірмового обладнання може бути проведена повна електронна комп’ютерна діагностика авто, ремонт двигуна і ходової частини, заміна масла, заправка кондиціонера і інші послуги. Усі роботи здійснюються сертифікованими досвідченими механіками з чітким дотриманням вимог компанії-виробника.

Сервіс компанії «Віннер-Мотор Спорт» налічує 15 постів, включно з постами мийки, кузовних робіт та постами видачі автомобіля. Команда станції технічного обслуговування складається з більш ніж 50 спеціалістів, які завжди готові допомогти Вам усунути будь-які технічні несправності Вашого авто. В нашому автосалоні Ви можете постійно розраховувати на акційні знижки та спеціальні сезонні пропозиції.

Придбавши автомобіль у офіційного дилера Ford компанії «Віннер-Мотор Спорт», Ви автоматично стаєте учасником спеціальної програми  Ford Assistance. І тепер, при нестачі пального, технічній несправності чи ДТП, недалеко від Вашого дому, чи в одній з 50 країн Європи ? Ford 

 

Похожие СТО поблизости

Мы используем cookie, чтобы вам было удобнее пользоваться сайтом Подробней →