СТО ТерКо Авто Моторс, вул. Об'їзна 23а, Тернопіль

Тернополь вул. Об'їзна 23а, Тернопіль

Услуги СТО ТерКо Авто Моторс

  • Замена масла в двигателе
  • Замена воздушного фильтра двигателя
  • Замена воздушного фильтра салона
  • Замена ремня ГРМ
  • Замена роликов ГРМ (натяжителя и паразитного)
  • Замена и доливка масла в КПП

Удобства

Wi-Fi
Visa/Mastercard
Зона отдыха
Гарантия на работы
Документы для плательщиков НДС
Запчасти под заказ

Обслуживаются марки


Положение сервиса на карте

Отзывы клиентов

У этого автосервиса еще нет отзывов

Подробная информация

ТОВ «ТерКо Авто Моторс» – єдиний офіційний дилер Ford у Тернопільській області.

Автоцентр «ТерКо Авто Моторс» представляє собою сучасний комплекс з продажу, гарантійного обслуговування автомобілів Ford, а також продажу запчастин та аксесуарів.

В автосалоні є декілька відділів, це – кредитний відділ, в якому здійснюється оформлення документів для отримання кредиту на покупку автомобіля, це – страховий відділ, де клієнти можуть застархувати свій автомобіль на вигідних умовах, також відділ Trade-in, в якому власники вживаного автомобіля можуть здати авто, здійснивши доплату або оформивши кредит на новий автомобіль Ford. Ну і, звичайно ж, відділ продажів, де відбувається найприємніша подія, що не забувається, – це покупка автомобіля.

Сертифікований сервісний центр компанії «ТерКо Авто Моторс» надає послуги гарантійного та післягарантійного обслуговування автомобілів Ford. Сервісний цех виконує авторемонтні роботи будь-якої складності (поточний та капітальний ремонт двигунів, коробок передач, підвіски та електрообладнання, встановлення автоакустики, систем безпеки, навігації, регулювання кутів розвал-сходження з використанням найновішої 3D-системи HUNTER). У відділі запчастин можна придбати оригінальні запчастини, аксесуари до вашого автомобіля, мастила, розхідні матеріали та автохімію.

Персонал автосалону та сервісу проходить систематичні навчання на базі навчального центру імпортера Ford і працює для того, щоб створити максимально комфортні та приємні умови Вашого перебування в автоцентрі.

Похожие СТО поблизости

16 видів перевірок на AUTO.RIA
Мы используем cookie, чтобы вам было удобнее пользоваться сайтом Подробней →