Оформление новых и б/у авто во время карантина

СТО СДС, вул. Ребета 8, Івано-Франківськ

Ивано-Франковск вул. Ребета 8, Івано-Франківськ

Услуги СТО СТО СДС

  • Диагностика и ремонт впрыска дизельных систем (ТНВД, насос-форсунок, common rail)
  • Ремонт инжектора
  • Промывка и чистка топливной системы: инжектора, форсунок, дроссельной заслонки от 90 грн
  • Замена топливного фильтра от 30 грн
  • Замена дроссельной заслонки от 190 грн
  • Диагностика и ремонт бензиновой топливной системы от 60 грн

Удобства

Зона отдыха
Наблюдение за авто
Запчасти в наличии

Обслуживаются марки


Положение сервиса на карте

Отзывы клиентов

Добавить отзыв
Добавить

Подробная информация

СТО «Станіслав Дизель Сервіс» – незалежна спеціалізована станція з ремонту та обслуговуванню сучасних дизельних паливних систем автомобілів. Ми почали свою діяльність в 1998 році, закупивши обладнання чеської компанії Motorpal. На той час воно було досить прогресивним, і давало нам можливість обслуговувати перші завезені з Європи іномарки.

Час ішов ми розвивались і шукали своє місце в сфері обслуговування дизелів. Переїжджали з місця на місце, поки в 2000 році не придбали свою територію. Пізніше закупили діагностичне обладнання Bosch. Ми пройшли всі етапи розвитку дизельного сервісу (від найпростіших рядних насосів до останнього покоління Common Rail), сформувавши при цьому як кадровий так і технічний потенціал.

Сьогодні у нас є два сучасних стенди для ремонту форсунок Common Rail, стенд для насосів високого тиску (ПНВТ), широкий спектр діагностичного обладнання та спецінструменту для демонтажу і ремонту паливної апаратури. Головною ж цінністю СТО звичайно є спеціалісти. За роки роботи та навчання нам вдалось сформувати професійний досвідчений та дружній колектив, який може справитись практично з будь-якою проблемою вашого дизеля.

Окрім ремонту та обслуговування дизеля, ми професійно займаємось заміною мастил німецьких брендів Aral та DynaPower. На нашій СТО є окремий пост, який впродовж багатьох років працює тільки на заміну мастил та фільтрів. Довгий час нам вдається утримувати конкурентні ціни на мастила саме завдяки тому, що ми є регіональним представником фірми «Динаміка», яка імпортує мастила Aral та DynaPower в Україну.

У СТО сформувалась своя індивідуальність, підхід до обслуговування автомобілів. Ми завжди ставимо перед собою мету комплексного підходу до вирішення питання, при цьому стараємось максимально уберегти час, спокій і кошти нашого клієнта. Маємо переконання, що починаючи з дрібної поради, і закінчуючи конкретною відповіддю на питання «Що з цим робити?» шлях для клієнта має бути повністю зрозумілий і відкритий. Надіємось, що наші спеціалісти стануть незамінними помічниками в житті вашого дизеля і завжди зможуть протягнути йому руку допомоги.

Похожие СТО поблизости

Мы используем cookie, чтобы вам было удобнее пользоваться сайтом Подробней →