СТО Перевірка авто перед купівлею,

Львов 
Смотреть все фото

Услуги СТО Перевірка авто перед купівлею

  • Экспертиза состояния авто от 450 грн

Удобства

Visa/Mastercard

Обслуживаются марки


Положение сервиса на карте

Отзывы клиентов

У этого автосервиса еще нет отзывов

Подробная информация

Є авто , яке Вам довподоби? Але маєте сумніви щодо правдивості слів продавця , або ж Ви з іншого міста та не маєте змоги, часу, та бажання оглянути автомобіль???
Компанія “Авто Контроль” здійснює діагностику автомобілів перед придбанням. Проведемо огляд обраного Вами авто у Львові, Львівській області або ж в інших містах. Ми зважимо всі плюси та мінуси автомобіля і скажемо чи вартий уваги даний варіант для покупки.
Перевірка триває від 1.5 до 2-ох годин, яка складається з : 1. перевірки кузова щодо дефектів та повторного фарбування. 2. виявлення прихованих ознак ДТП. 3. компютерної діагностики. 4. перевірки основних вузлів авта. 5. міні тест-драйв 6. перевірки у МРЕО (додатково) 7. перевірки страхової історії авта. (додатково)
Як говорить практика, лише 20% інформації в описі та зі слів продавця відповідає реальності. А решта 80% це слова такі як : “це було до мене”, “це не новий автомобіль”, “не битий не фарбований”, “перший власник” , “дуже надійне авто, купите не пожалієте”, ...... і ще багато інших схожих фраз , по суті являються великою брехнею, під вплив якої може попасти кожен.
Наше завдання полягає в тому щоб, підтвердити або спростувати доцільність купівлі даного автомобіля. Дзвоніть завжди будемо раді Вам!

Похожие СТО поблизости

Мы используем cookie, чтобы вам было удобнее пользоваться сайтом Подробней →