Оформление новых и б/у авто во время карантина

СТО Ніко Форвард Мегаполіс, Бориспільське шоссе 13й км, Київ

Киев Бориспільське шоссе 13й км, Київ

Услуги СТО Ніко Форвард Мегаполіс

  • Замена масла в двигателе от 0 грн
  • Замена воздушного фильтра двигателя от 0 грн
  • Замена воздушного фильтра салона от 0 грн
  • Замена ремня ГРМ от 0 грн
  • Замена роликов ГРМ (натяжителя и паразитного) от 0 грн
  • Замена и доливка масла в КПП от 0 грн

Удобства

Wi-Fi
Visa/Mastercard
Зона отдыха
Гарантия на работы
Документы для плательщиков НДС
Запчасти в наличии

Положение сервиса на карте

Отзывы клиентов

Добавить отзыв
Добавить

Подробная информация

«НІКО Форвард Мегаполіс» — концептуальний 3-S комплекс, що об`єднує автосалон Ford, сервіс, продаж запчастин та аксесуарів. Дилерський центр "НІКО Форвард Мегаполіс" стане першим автоцентров, що відкриє свої двері для клієнтів с складі Автомобільного Мегаполіса "НІКО" на Бориспільському шосе. У салоні «НІКО Форвард Мегаполіс» представлений весь модельний ряд автомобілів Ford, як легкові, так і комерційні моделі.

Враховуючи концепцію 3-S, до послуг наших Клієнтів: просторий сучасний шоу-рум, який побудовано за всіма стандартами бренду Ford, зона післяпродажного обслуговування, магазин аксесуарів, зона відпочинку на 1 та на 2 поверсі, кафе.

Сервіс «НІКО Форвард Мегаполіс» включає 10 постів, у тому числі 2 мийки та 2 пости інтерактивної прийомки. Особлива гордість автоцентру — новітні комп`ютерні системи діагностики. Також звертаємо Вашу увагу, що у нашому автоцентрі Ви можете постійно розраховувати на актуальні сезонні пропозиції та акційні знижки.

Для наших Клієнтів доступний повний комплекс послуг, включаючи тест-драйв, придбання авто, страхування, лізинг, кредит, trade-in. Аби зробити нашу співпрацю постійною та забезпечити Вам найвищий рівень комфорту, для кожного Клієнта діє накопичувальна Програма Лояльності «5 Діамантів», яка гарантує знижки на придбання авто, послуги офіційного сервісу, покупку аксесуарів та запчастин. У нашому автоцентрі Ви можете сподіватись на преміальне обслуговування в усьому!

 

Похожие СТО поблизости

Мы используем cookie, чтобы вам было удобнее пользоваться сайтом Подробней →