СТО Автосаміт на Столичному, Столичне шосе 90, Київ

Киев Столичне шосе 90, Київ

Положение сервиса на карте

Отзывы клиентов

У этого автосервиса еще нет отзывов

Подробная информация

Сервісна зона Тойота Центр Київ «Автосаміт на Столичному» - це 1700 кв.м потужної ремонтно-діагностичної бази. Тут змонтовані 20 підйомників та обладнані 24 поста з новітнім інструментом для проведення всіх видів ремонтних робіт, у тому числі малярних і кузовних, робіт з діагностики всіх систем автомобіля, а також з установки додаткового обладнання та оригінальних аксесуарів Toyota, скомплектовано склад оригінальних запчастин, є в наявності необхідна технічна документація по всіх систем автомобіля. Всі роботи виконуються згідно з високими стандартами Toyota. Фахівці сервісу Тойота Центр Київ «Автосаміт на Столичному» систематично проходять курси підвищення кваліфікації і тому вони знають всі особливості Вашого автомобіля. Пильна увага до сервісного обладнанню та кваліфікації нашого персоналу забезпечує нашим Клієнтам високу якість сервісу.

При такої виробничої потужності, що в Тойота Центр Київ «Автосаміт на Столичному», Ви легко зможете обслужити свій автомобіль без виснажливих черг на сервіс. До речі, для Вашої зручності, записатися на сервіс можна прямо на сайті , достатньо тільки заповнити просту форму.

Віконна перегородка, що виходить в сервісну зону , дозволяє легко спостерігати за ремонтом Вашого автомобіля. Але все-таки, якщо виникне бажання пройти в сервісну зону та безпосередньо поспілкуватися з фахівцем, «Автосаміт на Столичному» допоможе Вам у цьому.

Країна AUTO.RIA
Мы используем cookie, чтобы вам было удобнее пользоваться сайтом Подробней →