СТО Авто-Альянс, вул. Калуське шосе 2к, Угринів

Ивано-Франковск вул. Калуське шосе 2к, Угринів

Услуги СТО Авто-Альянс

  • Замена масла в двигателе
  • Замена воздушного фильтра двигателя
  • Замена воздушного фильтра салона
  • Замена ремня ГРМ
  • Замена роликов ГРМ (натяжителя и паразитного)
  • Замена и доливка масла в КПП

Удобства

Wi-Fi
Visa/Mastercard
Зона отдыха
Гарантия на работы
Документы для плательщиков НДС
Запчасти под заказ

Обслуживаются марки


Положение сервиса на карте

Отзывы клиентов

У этого автосервиса еще нет отзывов

Подробная информация

5 травня 2010 року ТзОВ «Компанія «Авто-Альянс» підписала договір про дилерство з компанією Віннер Імпортс Україна - офіційним імпортером автомобілів Ford в Україні. І вже 5 серпня цього ж рофіційний дилер Ford на Прикарпаттіоку стартувала на теренах Івано-Франківської області як , урочистим відкриттям.

Марка Ford стала для компанії свідомим та відмінним вибором, адже лише інноваційний підхід та незмінна якість бренду є запорукою того, що вибагливий клієнт залишиться задоволеним.

Основними цінностями фірми є чесність, робота на результат і максимальна компетенція. Основним видом діяльності компанії є продаж нових автомобілів Ford, їх гарантійне та технічне обслуговування, продаж оригінальних запасних частин, аксесуарів для автомобілів та автокосметики.

Основна ціль ТзОВ «Компанії «Авто-Альянс» - це максимальне задоволення потреб населення в автотранспорті шляхом створення всіх необхідних умов, які б відповідали критеріям якості та доступності придбання й обслуговування.

Всі пропоновані автомобілі адаптовані до експлуатації на дорогах України. Компанією пропонується також і централізована система покупки та обслуговування автомобіля. Постійно діють сезонні та акційні пропозиції, дисконтна програма для всіх та кожного. Безпосередньо у салоні клієнти можуть оформити всі необхідні документи для придбання автомобіля в кредит або для оформлення страхівки на придбане авто.

Незважаючи на порівняно невеликий період конкурування на автомобільному ринку Івано-Франківщини та специфіку регіону, «Компанія «Авто-Альянс» досягла хороших результатів. Серед них: зростаюча динаміка продаж, утвердження марки Ford у статусі бренду, який пропонує якісну та водночас інноваційну техніку, підкріплену десятиліттями успіху в усьому світі; завоювання довіри клієнтів тощо.

Сьогодні марка Ford загалом та «Компанія «Авто-Альянс» зокрема роблять усе, щоб іванофранківці мали змогу придбати якісне та надійне авто за помірну ціну. Й отримали тільки позитивні емоції від співпраці.

Похожие СТО поблизости

16 видів перевірок на AUTO.RIA
Мы используем cookie, чтобы вам было удобнее пользоваться сайтом Подробней →