СТО Арма Моторс, ул. Кільцева дорога 18, Київ

Киев ул. Кільцева дорога 18, Київ

Положение сервиса на карте

Отзывы клиентов

У этого автосервиса еще нет отзывов

Подробная информация

Ніхто не знає автомобіль краще за тих, хто працює з ним день-у-день. Ми ремонтуємо Renault вже більше 10 років - і знаємо кожен гвинтик цих автомобілів. 

Обладнання cервісного центру Арма Моторс дозволяє якісно проводити весь комплекс послуг з технічного обслуговування автомобілів.

Площа зони технічного обслуговування і ремонту - майже 1500 м2

Для зручності відвідувачів в нашому центрі є кімната відпочинку клієнтів з можливістю спостерігати за ремонтом свого автомобіля через панорамне вікно або он-лайн відео на моніторах. Тут ви зможете відвідати смачну каву та  скористатися  безкоштовним Wi-Fi. 

Працівники сервісної станції «Арма Моторс» - досвідчені кваліфіковані фахівці, що підтверджено сертифікатами навчального центру Renault.

Наявність необхідного переліку спеціального інструменту рекомендованого Renault дозволяє нам на вищому рівні проводити весь комплекс послуг з ремонту автомобілів.

З метою забезпечення швидкого і якісного технічного обслуговування та проведення ремонту автомобілів Renault в цехах встановлено сервісне обладнання провідних світових виробників: підйомники Nussbaum ATT (2011 року випуску), стенд розвал-сходження АТТ.

Мы используем cookie, чтобы вам было удобнее пользоваться сайтом Подробней →