- 293 тыс. км
- Борисполь
- Дизель, 2.2 л.
- Ручная / Механика
Один владелец из салона
Один владелец из салона
Максимальная база L4 h3 груз пас 9 мест оригинальный пробег 100% покупал в салоне. машина попала в ДТП к сожалению нет времени ремонтировать.
Автомобіль в дуже гарному стані, нещодавно обслужений перед зимою, ( замінено мастило в двигуні, поміняно диски та гальмівні колодки, встановлена нова гума) двигун і кпп працює як годинник, робити по автомобілю ні чого не Потрібно. Холодильне обладнання в рефі все робоче і працює
3.0TDI.Родной пробег!По кузову есть коррозия днища - надо обработать, не работает кондюк, 5-я передача иногда имеет минимальные похрустывания..Замена грм на 400тыс.ходовая, стойки, сцепление, стартер, аккумулятор - все новое..пассажир 8+1 экология на месте.
Citroen Jumper L4H3 – це найбільший варіант фургона, що пропонує до \(17\) м? вантажного простору та може мати повну масу \(3500\) кг або \(4250\) кг. Він має довжину \(4070\) мм, ширину \(1870\) мм та висоту \(2172\) мм. Ця модель оснащується \(2,2\)-літровим дизельним двигуном, \(6\)-ступеневою механічною коробкою передач, а також сучасними системами для комфорту та безпеки, як-от круїз-контроль та задні паркувальні датчики.
До Вашої уваги пропоную свій автомобіль з рідним пробігом 403700 км, який з 2022 року знаходиться у власному використанні! Встановлені нові амортизатори, ходова обслужена, масла і фільтра мінялися кожні 8-9 тис. км. Була зроблена антикорозійна обробка кузова (захист днища, захист колісних арок, обробка порогів, обробка лонжеронів та прихованих порожнин)!!!!! Весь кузов обезшумлений!!! Автомобіль в охайному і доглянутому стані! Готовий до будь-яких перевірок на будь якому СТО!!! Більш детально відповім на всі Ваші питання по телефону!!!
холодильник
Автомобіль додатково доукомплектовано: - Задні суцільнометалеві двері, що відчиняються на 270° - Протитуманні фари - Посилена задня підвіска (дволистові ресори) - Радіо+DAB, 7'' сенсорний екран, бездротовий Android Auto/Apple Car Play, USB-роз'єм, Bluetooth, кнопки управління на кермі
Продам авто на запчасти. Мотор после кап. ремонта прошел 33000км.
Рік виробництва: 2025 Потужність двигуна – 121 кВт (140 к.с.) Об'єм двигуна – 2197 см3 Максимальна швидкість – 156 км/г Тип Пального – Дизель Коробка перемикання передач – МКПП-6 Витрата палива у змішаному циклі – 8,1 - 8,8 л. Лізинг кредит під 5-7-9- за 3 дні
Офіційний авто, вантажний Citroen Jumper L1 H2 2017 року з економічним та надійним 2,2 літровим дизельним двигуном та надійною механічною трансмісією. Всі автомобілі пройшли ретельну технічну перевірку, мають прозору історію обслуговування та відповідають високим стандартам якості. Готові надати додаткову інформацію та організувати перегляд автомобілів у зручний для вас час. Звертайтеся, маємо великий асортимент авто даної моделі.Оптовим покупцям спеціальні знижки.Вартість авто з ПДВ Всі розрахунки офіційно через банк, безпечно і прозоро Кредит, лізинг, трейд-ін, зручні фінансові рішення для вас Обмін та викуп авто, швидко та вигідно Документальний супровід, без зайвих турбот КАСКО та ОСЦПВ, вигідні страхові програми Найбільший салон перевірених авто в Києві, працюємо 7 днів на тиждень. Обирайте надійність та комфорт разом із професіоналами.
Автомобиль в идеальном состоянии.
Грузовой рабочий автомобиль, с хорошим двигателем, за деталями обращайтесь по телефону.
Військовим гарантована знижка -300$ VIN-CAR це ваш надійний майданчик що пропонує клієнтам можливість купувати автомобілі без посередників. Ми забезпечуємо: - Чесні пробіги: Всі автомобілі проходять ретельну перевірку, щоб гарантувати достовірність інформації про пробіг. - Прозорість: Вся інформація про автомобіль доступна, включаючи історію обслуговування. - Безпечні угоди: Ми надаємо повний пакет документів для першої реєстрації автомобіля в Україні. - Гарантія: - можливість постановки автомобіля на гарантію, як у нас, так і у офіційного дилера. Приєднуйтесь до нашої спільноти в Telegram, або на нашому сайті vin-car, щоб знайти автомобіль своєї мрії. Citroen Jumper L2H2 перша реєстрація 9/11/2020 рік випуску 2020 2.2 HDI (дизель) потужність 140к.с. пробіг 199тис.км КПП механічна 6ст. кількість місць 3 в рідній фарбі По комплектації: - Задні парктроніки - Камера заднього руху - Датчики утримання в полосі - Датчик зближення - Сенсорна мультимедія - Блютуз - Електро склопідіймачі - Електро дзеркала - Круїз контроль - Кондиціонер - Центральний замок - Підсилювач керма - Пневмо сидіння - Бортовий комп'ютер - Датчик світла тощо..
в наличии Citroen Jumper 2011 года дубль кабина, машина в хорошем состоянии, вложений не нуждается. Габариты кузова 2.85x2.20 Есть возможность кредита на хороших условиях для вас на все автомобили! Посетите нас В Люкс Авто проведите свой тест-драйв и выбирайте свое авто, У нас всегда в наличии много авто 50-60(шт)! Также возможен обмен на ваше Авто! Цена по договоренности на месте! Все детали по указанным номерам в объявлении!
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?